Zemanovo chování je neúctou k parlamentu, soptila Němcová

25.06.2013 16:14 | Zprávy
autor: joh

Vedení ODS slovy Martina Kuby a Miroslavy Němcové zkritizovalo prezidenta Miloše Zemana a nového premiéra Jiřího Rusnoka. Jedná se podle nich o neúctu k parlamentu a nezodpovědnost.

Zemanovo chování je neúctou k parlamentu, soptila Němcová
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslava Němcová

„Neexistuje v poslanecké sněmovně jiná většina než ta, která byla navržena vládní koalicí,“ shrnula Němcová. „Pan prezident ze svých důvodů tuto vůli nerespektoval,“ dodala s tím, že Zeman by měl mít ambici jmenovat vládu, která má ve sněmovně většinu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Sankce

Byl byste pro plošné zrušení sankcí proti Rusku nebo problém vidíte jen v tom, že jsou podle vás mnohdy uvalovány neoprávněně a celkově je tedy považujete za správné (jestli účinné je jiná věc). A jak by tedy třeba EU měla reagovat na to, že Rusko rozpoutalo válku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Petr Fiala ať mlčí.“ Poslanec ODS umlčen za výzvu k Ukrajině

20:03 „Petr Fiala ať mlčí.“ Poslanec ODS umlčen za výzvu k Ukrajině

Přispívejte finančně do muniční iniciativy. Tuto výzvu obdržel premiér Andrej Babiš od svého předchů…