Hov*o vedle hov*a. Mladí Češi promluvili o politice jako o bordelu

06.05.2012 11:03 | Zprávy

REPORTÁŽ Mladí Češi se o politiku příliš nezajímají. Současná vládní garnitura je podle nich jen o málo lepší než ta dřívější, komunistická. A vůbec - všechno je to "bordel". Takové názory si alespoň vyslechly ParlamentníListy.cz od studentů a dalších mladých lidí, kteří se zúčastnili sobotního pochodu za legalizaci marihuany.

Hov*o vedle hov*a. Mladí Češi promluvili o politice jako o bordelu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Nespokojení lidé zvoní klíči. Ilustrační foto

Hned několik tisíc lidí se v sobotu sešlo v Praze na průvodu za legalizaci konopí. Ve 13 hodin příznivci této lehké drogy s léčebnými účinky vyšli z Karlova náměstí, aby se přes centrum Prahy přesunuli až na žižkovský park Parukářka, kde akce vyvrcholila happeningem a přátelé marihuany zde za konzumace piva a dalších nápojů příjemně završili sobotní den.

Na žižkovskou Parukářku se vydaly i ParlamentníListy.cz. Mezi mladými, viditelně zfetovanými individuy pátraly po tom, zda se na akci setkali s nějakými politiky, případně, zda si podle nich jejich lobbing za legalizaci "trávy" vezmou k srdci či zda se o politiku jako takovou vůbec zajímají.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Pane Šťastný, to snad nemyslíte vážně.

... a zda budou v pracovní době užívat alkohol či jiné, například omamné či návykové látky tak, aby byla jejich mysl čistá. .. představte si, že by tohle řekl vedoucí kamionové autodopravy řidičům. jsem Váš fanda a kde to jde tak za Vás dost bojuji, ale tohle je totální neobhajitelná hovadina.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svátek zbrojařů v Ankaře. Co se děje za kulisou politických frází

12:45 Svátek zbrojařů v Ankaře. Co se děje za kulisou politických frází

Dnes začíná dlouho očekávaný summit NATO v Ankaře. Generální tajemník aliance Mark Rutte avizuje rev…