Bárta přeje Kalouskovi smrt. Tu volební, kroužkovací

8. 9. 2013 17:58

Do slovní přestřelky mezi Miroslavem Kalouskem (TOP 09) a senátorem Tomiem Okamurou se vložil předseda Věcí veřejných. A nebral si servítky, na svých osobních webových stránkách popřál totiž Kalouskovi smrt, tedy tu kroužkovací, kterou si ve volbách v roce 2010 prošel také exministr vnitra za ODS Ivan Langer a zmizel ze sněmovny.

Bárta přeje Kalouskovi smrt. Tu volební, kroužkovací
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda VV Vít Bárta
reklama

V nedělní Partii TV Prima exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) na dresu Tomia Okamury prohlásil, že ho možná voliči chtěli vystrnadit ze svého kraje. Vyjádřil také přesvědčení, že jsou voliči dost inteligentní, aby se sami rozhodli. K tomu Bárta dodává, že to byl právě Kalousek, kdo ohlupoval voliče, např. tím, že odmítal razantněji omezit hazard. Tím voliče často vháněl do ekonomické pasti.

A aby toho nebylo málo, Kalousek se podle Bárty bál také stanovit maximální možnou výši roční procentní sazby nákladů, čímž prý fakticky nahrával lichvářům, kteří mohou dlužníky obírat až na kost.

„Zkrátka a dobře doufám, že voliči ve středních Čechách, ať už slabomyslní či při smyslech, si uvědomí, že Okamura a hnutí Úsvit se systémovými změnami je daleko lepší volba nežli Kalousek se Sobotkou a další zvedání daní, a že pana Kalouska čeká kroužkovací smrt podobná té, jakou prodělal třeba Ivan Langer,“ napsal Bárta.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…