Doktor Macek: Kdyby měl Bém trochu rád ODS, odejde

23. 3. 2012 12:42

Miroslav Macek vzpomíná ve svých glosách na dobu "největšího zločinu Romana Janouška". A kromě Pavla Béma a pražského podnikatele se strefuje i do Ivana Pilipa.

Doktor Macek: Kdyby měl Bém trochu rád ODS, odejde
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek
reklama

Miroslav Macek si rýpnul ve svých glosách opět do Pavla Béma, podnikatele Romana Janouška, koťat a mazánků. Bém by podle něj měl ihned odstoupit z ODS, jinak ji stáhne s sebou.

"Kdyby měl Pavel Bém jen trošku trošičku pozitivní vztah k ODS, tedy ke straně, které vděčí za léta života na výsluní, okamžitě by rezignoval na funkci poslance a stáhl se do ústraní. Obávám se však, že spíše bude stahovat ODS," míní Macek.

Zároveň si ve svých glosách zavzpomínal na 90. léta. „Už jen málokdo si vzpomene, že na počátku podnikatelské kariéry Romana Janouška stál zločin, a to zločin největší: státní dotace na protidrogovou politiku, z nichž vyinkasovala jeho firma  v letech 1993 - 1996 kolem půl miliardy (!) korun.  Za ministra školství Pilipa,“ vzpomíná Macek.

Během tzv. sarajevského atentátu byl Ivan Pilip jedním z lidí, kteří vyzvali tehdejšího předsedu ODS Václava Klause k odstoupení. Macek se naopak postavil za Klause.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: pan
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…