Doktor Macek o "lži" mrtvého ministra, o kterém mluvil Kalousek

12.07.2012 12:53

Glosátor a bývalý místopředseda ODS Miroslav Macek komentuje dění kolem vydání Vlasty Parkanové. Ve svém novém příspěvku se hlavně strefuje do ministra financí Miroslava Kalouska ve spojitosti s exministrem obrany Antonínem Baudyšem.

Doktor Macek o "lži" mrtvého ministra, o kterém mluvil Kalousek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek
reklama

„Včera Miroslav Kalousek jen tak mimochodem ve své plamenné řeči zmínil Antonína Baudyše, bývalého federálního ministra obrany, a při té příležitosti po stopadesátéšesté zopakoval slovo ‚nepravda‘, když se zmínil o tom, kterak letadlo s Baudyšem na palubě neprostřelil náhodnou ranou z pistole sám Baudyš, ale člen ochranky, ovšem fáma byla na světě,“ píše ve své glose Miroslav Macek.

„Protože Kalouskovi věřím, musím konstatovat, že Baudyš byl lhář: mně osobně (byli jsme spolu ve federální vládě a kanceláře jsme měli ve stejném křídle) totiž z očí do očí říkal, že tak opravdu učinil on,“ dodává ironicky. Exministr Baudyš byl znám aférou, kdy buď on či jeden z jeho bodyguardů prostřelil podlahu letadla, které vezlo delegaci do Švédska.

Kromě Miroslava Kalouska se strefuje i do Vlasty Parkanové, která byla ve středu vydána ke stíhání. Má pro ni několik rad.

„Vlasta Parkanová oznámila, že z veřejného života neodejde, na to má svou zemi příliš ráda, jak dodala. Má-li ovšem svoji zemi skutečně ráda, měla by naopak život z našich daní po dlouhých letech ukončit, jít do soukromého sektoru, tvrdě pracovat a konečně vytvářet nějaké skutečné hodnoty,“ míní Macek.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: pan
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…