Doktor Macek své ODS: Dopadnete jako Škrhola, budou vás mít za ...

20.02.2012 23:03 | Zprávy

Řidič MHD Roman Smetana přimaloval politikům na plakáty před volbami v roce 2010 tykadla a nazýval je lháři, zloději, korupčníky a prostitutkami. Dostal za to sto dní vězení. Odsoudila ho manželka Ivana "Íčka" Langera Markéta. Exmístopředseda občanských demokratů Miroslav Macek se nad věcí krátce zamýšlí: to už není v ODS vážně nikdo, komu to myslí?

Doktor Macek své ODS: Dopadnete jako Škrhola, budou vás mít za ...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ilustrační foto.

"Také pro ODS, soudící se s tramvajákem z Olomouce, který jí počmáral předvolební letáky, platí slova Jiřího Suchého: 'Malé věci řešte rukou mávnutím, nedopadnete pak jako Škrhola, nebudou Vás považovat za....'," píše Macek ve své pondělní glose na webu viditelny-macek.cz. "A proč se soudkyně Langerová (manželka Ivana Langera) toho případu nevzdala, to už vůbec nechápu... Copak v ODS nezůstal už vůbec nikdo, komu to myslí?"

VŠE k tématu plakátový čmáral

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: par

Ing. Klára Dostálová byl položen dotaz

To jako celou EK a vůbec celou EU řídí jeden člověk?

Vy tvrdíte, aspoň jsem si to zde přečetla, že podle vaší frakce by Ursula von der Leyen měla skončit, aby se Brusel vrátil nohama na zem a pracoval pro občany, ne proti nim. To její odvolání ovlivní celé fungování a politiku EU, které, souhlasím s vámi, je třeba změnit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…