Erik Best předpovídá trest pro Ratha a bojí se o žalobkyni Bradáčovou

25.05.2012 8:00 | Zprávy

Případ odhalení Davida Ratha může mít podle Erika Besta, amerického novináře žijícího v Čechách, pozitivní dopad na politickou scénu. Některé z politiků, kteří svoji kariéru postavili spíše na osobním prospěchu, to prý může vést až k odchodu z veřejného života.

Erik Best předpovídá trest pro Ratha a bojí se o žalobkyni Bradáčovou
Foto: Petr Merta
Popisek: Erik Best, americký novinář

Erik Best se nedomnívá, že by kauza vzbuzovala nějaké pochybnosti ve smyslu politického zadání v rámci likvidace opozice, protože i samotná ČSSD uznává, že to na Davida Ratha nastrčeno nebylo a že asi skutečně spáchal to, z čeho je obviněn. „A já bych s tím souhlasil, nemyslím, že by to v tomhle smyslu byla nějaká hra. Je tu trošku vidět to spojení mezi Pavlem Zemanem a Lenkou Bradáčovou,“ míní v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Best.

Vše ke kauze Rath čtěte ZDE

„Je asi silné říci, že je Bradáčová něčím nástrojem, ale určitě od té doby, co je tam Zeman, se situace mění a proti určitým lidem a případům se jde víc. Zatím však veřejnost osobu Pavla Zemana tolik nevidí, ale myslím, že to přijde. Už se o tom začíná mluvit,“ zmiňuje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Radim Panenka

Proč nenecháte rozhodnout rodiče?

Jestli a od kolika svým dětem dovolí přístup na sociální sítě? To pak začnete i určovat, na co se smí nebo nesmí dívat v televizi nebo v kolik mají chodit spát a v kolik vstávat? Myslíte, že vše špatné se odehrává jen na sociálních sítích, a že ony jsou strůjci zla?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…