Trenér Alois Hadamczik se navíc údajně dobře zná s ředitelem fondu Radimem Zikou. Hrají spolu v jednom týmu hokej. „Celkem může Placzková za poradenské služby získat až 270 tisíc Kč ročně,“ píše týden.cz.
Placzková ale podle serveru absolvovala střední školu v moravskoslezském Hlučíně a nemá s agendou fondu žádné zkušenosti. „Jedinou dohledatelnou pracovní zkušeností je její internetový obchod zaměřený na hokejové vybavení. Řídí ho pod hlavičkou své firmy Play Sport, založené loni v létě,“ uvedl pak k tomu týden.cz.
Není ale jasné, jakou státní fond vlastně po mladé ženě požaduje služby. „Službami se podle této smlouvy rozumí poskytování ekonomického poradenství a konzultační činnosti, vypracování vyjádření a rozborů a dalších úkonů," stojí v dokumentu, na který upozornily Hospodářské noviny.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: olb