Kočí otáčí. Prý nešlo o úplatek

06.03.2012 11:00 | Zprávy
autor: tan

Nezařazená poslankyně Kristýna Kočí pokračuje ve své výpovědi během druhého dne hlavního líčení v kauze údajného uplácení poslanců Věcí veřejných. Uvedla, že poté, co podala trestní oznámení, na ni při nejbližším jednání předseda VV a ministra vnitra John řval tak, že utekla.

Kočí otáčí. Prý nešlo o úplatek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pokračoval soud s Vítem Bártou. Vypovídala i Kristýna Kočí

Zároveň ovšem Kočí řekla, že ani ona, ani její mediální poradkyně Maršálková neinformovala notářku o tom, že by v celé kauze šlo o úplatek. "Nechtěla jsem, aby to notářka ohlásila," řekla poslankyně Kočí doslova.

Poté, co poslankyně u soudu vypověděla, že jí Bárta dal do desek obálku se sto pětitisícovkami a řekl, že je potřeba, aby zase byla loajální, začala popisovat své následné kroky. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Kamal Farhan byl položen dotaz

Podle vás větrné elektrárny zavání dalším solárním tunelem - možná

Jak je ale možné, že je to možné? Proč legislativa nefunguje tak, aby k tunelům nedocházelo? Stejně tak je to s korupcí. Ničemu nejde zabránit asi zcela, ale přeci něco dělat můžete. Nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…