Kšeftujete po hospodách a expert Mládek pouští perly. Rudá Vostrá zpráskala ČSSD

18.3.2013 10:27 dop.

Více přemýšlejte, nežli začnete národu sypat své perly. To radí poslankyně a místopředsedkyně ÚV KSČM Miloslava Vostrá členům ČSSD. Píše to ve svém vyjádření k výsledkům stranického sjezdu sociálních demokratů, který nám podle ní poskytl reálný pohled na současnou stranu.

Kšeftujete po hospodách a expert Mládek pouští perly. Rudá Vostrá zpráskala ČSSD
Foto: KSČM
Popisek: Miloslava Vostrá

"Vůbec předsedovi ČSSD nezávidím jeho dnešní situaci. Na jedné straně strana, kde se čelní představitelé rvou o stranické posty, tajně se schází po ostravských hospůdkách, a nakonec vyjádření finančního experta Mládka o živnostnících jako parazitech," píše ve svém vyjádření Vostrá.

"Je fakt, že svůj názor pod tlakem negativních reakcí poopravil a omluvil se, ale je také pravdou, že zřejmě jeho spontánní vyjádření svědčí o tom, jak jeden z čelních představitelů ČSSD vnímá ty, kteří mnohdy do státní kasy přinesou víc než velký byznys," upozorňuje poslankyně.

Celé vyjádření M. Vostré ZDE

Kam s ním...

O Mládkově charakteru podle Vostré svědčí i jeho rychlá omluva ve stylu "myslel jsem to jinak." Přičteme-li k tomu omluvu Bohuslava Sobotky, je prý třeba konstatovat, že ani chameleon by se nemusel stydět.

ČSSD prý navíc řeší další trauma ve stylu "kam s ním" v souvislosti s Jiřím Dienstbierem, který na sjezdu neobhájil své místo ve vedení strany.

"Nelze, než pánům poradit: Více přemýšlejte, nežli začnete národu sypat své perly. Mohlo by se vám totiž přihodit, že právě ve volebním období si občan vzpomene, čím jste jej kdysi častovali," uzavírá doporučením Miloslava Vostrá.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: adr

Chcete být prezidentem

Zajímalo by mě, jak hodnotíte stávající vládu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…