Landa jako kouzelník Žito zacinkal zlodějům na Vyšehradě

02.12.2012 14:28

Kouzelník Žito, dříve Daniel Landa, v neděli uspořádal jednu z prvních akcí, o kterých mluvil během projevu při předávání cen Český slavík. Na Vyšehradě se podle serveru iDnes.cz sešly na dvě stovky lidí, aby zacinkali rolničkami zlodějům.

Landa jako kouzelník Žito zacinkal zlodějům na Vyšehradě
Foto: Facebook.com
Popisek: Facebookový profil nové identity Dana Landy
reklama

Začátek akce Rolnění zlodějům byl v 12:20 před bazilikou sv. Petra a Pavla na Vyšehradě. Sešlo se kolem dvou set lidí včetně rodin s dětmi.

Chci zazvonit, aby zloději věděli, že na ně myslím

Účastníci cinkali na rolničky a Landa do toho zahrál několik skladeb. Pak se všemi rozloučil a zpěvák slíbil, že se neviděli naposledy. Serveru iDnes.cz prozradil, že má ještě několik silných karet v rukávu, které ještě nepoužil.

Akci Landa svolal na svém facebookovém profilu Žito 44. „Chci zazvonit, aby zloději věděli, že na ně myslím. Třeba se někteří z nich zastydí a v lásce otočí část svých zdrojů tváří k ČR,“ napsal později Žito.

Žito je bájné vzkříšení šaška krále Václava

Zpěvák Daniel Landa během předávání cen Český slavík vysvětlil, proč končí s kariérou. Nadále chce vystupovat jen jako kouzelník Žito 44. Žito je prý bájné vzkříšení šaška krále Václava, který se zjevoval ve chvíli, kdy se „kradlo a šidilo“.

Žito se chce například zařadit mezi nejlepší akrobatické piloty na světě nebo plavat na hřbetech tygřích žraloků. Přitom bude propagovat svůj myšlenkový systém či přístup k člověku.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vfe
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…