Mirka na premiérku, vyjadřují lidé podporu Němcové

21.06.2013 12:34

Miroslava Němcová byla vybrána jako kandidátka ODS na premiérku, záleží ale, jak se rozhodne prezident Miloš Zeman. Na sociální síti Facebook už vznikla stránka na její podporu, má zatím přes 100 členů.

Mirka na premiérku, vyjadřují lidé podporu Němcové
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslava Němcová

Stránka na Facebooku s názvem „MIRKA na premiérku“ vznikla před více než hodinou od chvíle vydání článku, momentálně má 119 příznivců.

Neprojevují ale zatím příliš velkou aktivitu. Na stránce bylo nasdíleno několik článků týkajících se nominace Miroslavy Němcové na premiérku, získaly ale jen pár komentářů. „Kluci volte holky,“ píše například uživatel Radek Dvořák.

„Už na posledním volebním kongresu jste si měli přestat hrát na nečas a Mirku Němcovou si zvolit do čela strany, možná by se všechno následně ubíralo alespoň částečně jiným směrem,“ píše Monika Kodejšová Adamíková.

V nynější situaci ale bude mít hlavní slovo prezident Miloš Zeman. V jeho pravomoci je totiž jmenování nového premiéra po demisi Petra Nečase v reakci na rozsáhlou policejní razii namířenou proti politikům a vysokým státním úředníkům. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: pan

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…