Okamura prohrál. Jeho advokátka Samková pak zapnula počítač a děly se věci

10.01.2013 12:02

Advokátka Klára Samková na svém Facebooku svérázně okomentovala rozhodnutí Ústavního soudu ve věci stížnosti senátora Tomia Okamury, kterou jako jeho právní zástupkyně pomáhala vytvářet. Ve své replice se vrátila i ke své vlastní neúspěšné kandidatuře do ÚS.

Okamura prohrál. Jeho advokátka Samková pak zapnula počítač a děly se věci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Advokátka Klára Samková

Zatímco shrnutím dvacetiletého působení Václava  Klause v politice a desetiletého na Hradě je podle Samkové novoroční amnestie, Ústavní soud pod vedením Pavla Rychetského svou desetiletou činnost shrnul nálezem ve věci stížnosti vyškrtnutého prezidentského kandidáta Okamury.

Z ryze subjektivního hlediska Samková konstatuje, že pánbůh jí má neobyčejně rád. Jen díky tomu ji prý v roce 2003 senátoři zamítli kandidaturu do Ústavního soudu. „Nemusela jsem se totiž této periody činnosti Ústavního soudu účastnit jako soudce,“ kvituje advokátka s povděkem.

„Díky Ti, Pane, Ty jsi nejmoudřejší a víš, co činíš,“ uzavírá své vyznání radostí z toho, že se neušpinila na Ústavním soudě.   

Co přesně dnes doktorka Samková napsala na Facebooku:

Shrnutím dvacetiletého politického a desetiletého prezidentského působení Václava Klause byla jeho poslední amnestie.
Shrnutím desetiletého působení Ústavního soudu pod vedením pavla Rychetského je dnešní nález ve věci ústavní stížnosti Tomia Okamury.
Pakliže mohu toto působení shrnout z ryze subjektivního hlediska musím říci, že Pán Bůh opět prokázal, že mě má rád, a to, když jsem v roce 2003 nedostala souhlas s výkonem soudce ústavního soudu od Senátu: nemusela jsem se totiž této periody činnosti Ústavního soudu účastnit jako soudce... Díky Ti, Pane, Ty jsi nejmoudřejší a víš, co činíš....

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

reklama

autor: jav

premiér

Není to spíš naopak, že jedině pod tlakem dokáže premiér jednat? A když jste u tlaku, máte dojem, že Babiš a vaše vláda zvládla pod tlakem covidu jednat lépe? Vždyť jste svá rozhodnutí měnili jak aprílové počasí

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…