Před rokem Landa vyhrožoval na Slavících. Dnes je ticho po pěšině

23.11.2013 9:35

Lidé, kteří se v loňském roce dívali na České slavíky, byli svědky zvláštní události. Zpěvák Daniel Landa vystoupil na pódium, prohlásil, že hodlá bojovat proti zdejším a každý, kdo se nepostaví korupci, bude mít co dělat s kouzelníkem Žito 44. To mělo být Landovo nové jméno. Server Blesk.cz rozebírá situaci rok poté.

Před rokem Landa vyhrožoval na Slavících. Dnes je ticho po pěšině
Foto: Facebook.com
Popisek: Facebookový profil nové identity Dana Landy
reklama

„Rok tady teď budu rotovat po světě, budu nasazovat svůj život ve vrcholových sportech, abyste věděli, že to myslím vážně. A kdo se nepostaví proti korupci, tomu ublížím,“  vyhrožoval Landa v přímém přenosu. Po roce je ale ticho a klid. Landu si teď občané mohou pamatovat ze seriálu České televize, České století, kde v období Mnichovské krize vystupuje Landa v roli pozdějšího kolaboranta Emanuela Moravce.

Při svém vystoupení tepal Landa korupci i komunisty. Lidé je prý volí i dvacet let po revoluci a zpěvák tehdy přemýšlel, zda má ještě vůbec smysl dělat v takové společnosti muziku. Sluší se připomenout, že proti Landovi se před rokem postavil také advokát Jiří Vyvadil z ČSSD. Podal na něj trestní oznámení pro údajné výtržnictví. Zpěvák ho na oplátku označil za idiota.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…