Střelec z Chrastavy, Vondrouš, si počkal i dnes na Národní na Klause

17. 11. 2012 18:40

Radikál Pavel Vondrouš, který nedávno v Chrastavě postřelil prezidenta Václava Klause sedmi plastovými kuličkami, přišel na výročí 17. listopadu na Národní třídu v Praze. Ve stejnou dobu na Národní třídu mířil i prezident Václav Klaus. Drama se však nekonalo.

Střelec z Chrastavy, Vondrouš, si počkal i dnes na Národní na Klause
Foto: hns
Popisek: Prezident Klaus a útočník Vondrouš, ilustrační koláž

Radikál Pavel Vondrouš, který nedávno v Chrastavě postřelil prezidenta Václava Klause sedmi plastovými kuličkami, přišel na výročí 17. listopadu na Národní třídu v Praze. Ve stejnou dobu na Národní třídu mířil i prezident Václav Klaus. „Nejsem ozbrojen," uklidnil na dálku prezidenta Klause Vondrouš, účastnící se komunistického setkání na Národní třídě. Co a zda něco vůbec plánuje, odmítal však sdělit. „Nechám to náhodě,“ tvrdil před reportéry iDnesus tím, že prý vládní politici podle něj na "pískací akce" stejně moc nechodí.

Radikál Pavel Vondrouš nedávno v Chrastavě napadl prezidenta Václava Klause pistolí na plastové kuličky. Policisté ho pak nakrátko zadrželi. Před několika dny se Vondrouš objevil ve Vídni, opět ve stejnou dobu jako prezident Václav Klaus, do jeho blízkosti se ale nedostal.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: ahe

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…