Nepravomocně odsouzený poslanec Vít Bárta, kterého soud uznal vinným v korupční kauze, oceňuje, že se nemusí omlouvat Petru Bendovi (NS-LEV 21) za označení kmotr. Na svém profilu na sociální síti Facebook zadoufal, že mu nakonec dá za pravdu i odvolací soud v jeho závažnější kauze a uzná, že žádné úplatky nerozdával.
Rath je až na druhém místě
Nejdůležitější zprávou dne však podle Bárty není to, že kmotr je kmotr a dokonce ani to, že byl z korupce obviněn poslanec a hejtman ČSSD David Rath. Nejdůležitější zprávou je podle jeho názoru to, že Česko opět zchudlo pod vedením ministra financí Miroslava Kalouska a to o jedno procento.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: mp