Co kamery neviděly: Zeman políbil ruku Lucii Bílé. Mezi novináři to hučelo

08.03.2013 11:52 | Zprávy

Kdo očekával, že se dnes dopoledne na Pražském hradě stane něco zajímavého, nebyl rozhodně zklamán. Ještě předtím, než Miloš Zeman složil slib a stal se tak novým prezidentem České republiky, se totiž stalo něco nečekaného: hned u vchodu do Vladislavského sálu totiž Zeman políbil ruku Lucii Bílé. Mezi novináři to v tu chvíli hodně zašumělo.

Co kamery neviděly: Zeman políbil ruku Lucii Bílé. Mezi novináři to hučelo
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman podepisuje prezidentský slib

Miloš Zeman ještě před tím, než složil prezidentský slib a stal se tak třetím českým prezidentem, překvapil. Při vstupu do Vladislavského sálu totiž políbil ruku zpěvačce Lucii Bílé. Okamžitě po tomto „aktu“ to nahlásil našemu webu reportér ParlamentníchListů.cz.

"Nebylo to domluvené. Vůbec jsem to nečekala, bylo to překvapení i pro mě," sdělila Zlatá slavice později serveru Tyden.cz.

Co ale dalšího a zajímavého se stalo na Hradě? Zeman totiž přísahal na speciální výtisk české ústavy, pak pronesl svůj projev spatra, v němž mimo jiné tak trochu více zaútočil na média a hlavně novináře.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Co přesně byste nyní udělal jinak?

V čem jste podle vás byli málo odvážní? A nemyslíte, že řadu voličů mohl odradit i ten váš boj s dezinformacemi, za který jste schovávali podle mě spíše jen snahu umlčet jiný názor? Nebo jinak, co jste udělali pro svobodu slova, a proto, aby se lidé nebáli říkat své názory nahlas, což se děje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Další šmírování internetu Armádou ČR? „Práce pro novou vládu“

4:44 Další šmírování internetu Armádou ČR? „Práce pro novou vládu“

Poslanec ANO Pavel Růžička upozornil, že Armáda ČR pořídila další software pro prolamování hesel a h…