Koordinaci pražské Přísahy má řídit člověk, který dluží, kam se podívá. A bydliště má na úřadě. Šlachta to odmítá

Spustit čtení článku

Tato funkce je dostupná jen pro přihlášené uživatele s aktivním předplatným typu Lepší čtení a vyšší. Předplatné i Prémiové body PL můžete získat i zdarma, přečtěte si více v tomto článku.

16.02.2022 4:40 | Kauza

AKTUALIZOVÁNO „Byl jsem pověřen pražskou organizací převzetím krajského koordinátora pro PRAHU po Janě Vodrážkové a současně jsem byl ustanoven pro velkou Prahu 5 (podle starého členění jde o Prahy 1–10),“ píše v e-mailu, který mají ParlamentníListy.cz k dispozici, nový koordinátor hnutí Přísaha Atilla Néma.

Koordinaci pražské Přísahy má řídit člověk, který dluží, kam se podívá. A bydliště má na úřadě. Šlachta to odmítá
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Robert Šlachta v Hradci Králové

Vzhledem k exotičnosti jeho jména jsme se rozhodli zapátrat, o koho se jedná.

A nedalo to moc práce, abychom zjistili, že se aktuálně topí ve finančních problémech. Pro Roberta Šlachtu to ale problém nepředstavuje.

ParlamentníListy.cz si v dopise uvedeného koordinátora všimly i další věty. „Někteří mě už znají, ale pro ostatní bych se rád představil. Jmenuji se Atilla Néma, je mi padesát let. Třicet let jsem byl zaměstnancem MO a nyní pracuji u Českých drah,“ uvádí dále.

Redakci nejprve zajímaly vztahy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tomáš A. Nový

Podvýbor pro duševní zdraví

Jak nějaký podvýbor pomůže zlepšit situaci? Není hlavní problém v tom, že chybí peníze třeba na psychology? A jak si vysvětlujete, že psychických problémů nejen u dětí narůstá, a jak se díváte na problém šikany, která je čím dál častější a surovější- otřesnější?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavlův Hrad prý zavařil poslancům s 28. říjnem. Stížnosti na pozvánky

4:43 Pavlův Hrad prý zavařil poslancům s 28. říjnem. Stížnosti na pozvánky

Amatérismus Pavlova Hradu? Tuto otázku si kladou v souvislosti s přípravou oslav výročí založení čes…