Rath ve sněmovně Němcovou ani Nečase nezastřelí, uvažuje Paroubek

30.05.2012 21:33 | Zprávy

Obviněného poslance Davida Ratha čeká v příštím týdnu dlouhá cesta. Z vazební věznice v Litoměřicích se totiž přesune do Prahy. Zde vystoupí ve sněmovně. Podle Jiřího Paroubka nehrozí ale v souvislosti s jeho přesunem žádné nebezpečí. Vraždit prý v dolní komoře parlamentu nebude.

Rath ve sněmovně Němcovou ani Nečase nezastřelí, uvažuje Paroubek
Foto: Hans Štembera
Popisek: David Rath řeční ve sněmovně

Poslanec David Rath zřejmě příští týden vystoupí ve sněmovně. A to i přesto, že je kvůli podezření z převzetí mnohamilionového úplatku držen ve vazbě. V souvislosti s jeho propuštěním se tak nabízí řada dotazů. Nemůže Rath uprchnout? Jaká budou bezpečnostní opatření? Po tom všem pátraly ParlamentníListy.cz už v předstihu.

Ochranka? K čemu? Vrah to není

Podle exšéfa ČSSD a šéfa NS-LEV 21 Jiřího Paroubka se není čeho bát. Rath prý nepotřebuje ani ochranku. "K čemu by tam ochranka byla? Rath s sebou určitě nebude mít pistoli, aby zastřelil předsedkyni sněmovny nebo předsedu vlády. Někdo se z toho už dopředu snaží dělat drama, ale není to nutné," řekl ParlamentnímListům.cz někdejší Rathův partajní kolega.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Jana Šulcová

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Souček odepsán. „Ale pak nesmí v ČT nastat toto.“ Diváky by mělo zajímat

4:40 Souček odepsán. „Ale pak nesmí v ČT nastat toto.“ Diváky by mělo zajímat

Členové Rady ČT mají na svém úterním jednání v programu zabývat se odvoláním generálního ředitele Ja…