Celníci odhalili za jediný den na tři stovky řidičů bez dálniční známky

23.11.2021 21:20 | Tisková zpráva

V úterý 16. listopadu provedla Celní správa ČR kontrolní akci zaměřenou na oblast elektronických dálničních známek. Posílené hlídky vybraných celních úřadů provedly během denní směny na tři sta kontrol a na místě uložily pokuty za bezmála 400 000 korun. Zhruba polovina přestupků byla zjištěna u cizinců.

 Celníci odhalili za jediný den na tři stovky řidičů bez dálniční známky
Foto: CS ČR
Popisek: Celní správa ČR, logo

Nejvíce porušení při kontrolní akci evidoval Celní úřad pro Středočeský kraj, který provedl šedesát pozitivních kontrol v oblasti elektronických dálničních známek s pokutami v celkové výši více než osmdesát tisíc korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Co by měl Babiš udělat, abyste byli spokojení?

Mě to přijde tak, že ať by udělal cokoliv, tak stejně budete mít nějaký problém. A kdyby bylo ANO bez Babiše, tak byste se na něj dívali jinak a třeba s ním i spolupracovali? Děkuji za odpověď. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ředitelství vodních cest: Na Mělníku vznikne přístaviště rekreačních plavidel

11:14 Ředitelství vodních cest: Na Mělníku vznikne přístaviště rekreačních plavidel

Město Mělník a Ředitelství vodních cest ČR plánují v rámci podpory rozvoje vodní turistiky výstavbu …