
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva
Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace (AČRA MK) se sešla ve svém 21. roce existence na pracovní valné hromadě. V uplynulém období byly přijaty za členy asociace tyto nové společnosti: atmedia sp. z o.o., Telefónica ČR, a.s. (O2 Media), NATSELANE, a.s. (BowTie Prague), Respiro Upcycled Alchemy s.r.o.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva
A byl byste snad pro nějaké prosazení změn nedemokraticky? A byl byste radši, kdyby v 89 nedošlo ke změně režimu? Myslíte, že bysme se dnes měli líp?
Čtvrteční kolo výběrového řízení s elektronickou aukcí na prodej pražského zámku Veleslavín vítěze n…