Aréna Jaromíra Soukupa o hlasování o důvěře vládě

16.01.2018 17:32

Jen pár minut poté, co skončí Poslanecká sněmovna své jednání o vyslovení důvěry vládě, sejdou se v Aréně Jaromíra Soukupa čtyři významní politici, aby vám řekli, co se opravdu dělo v parlamentu. Generální ředitel Jaromír Soukup ve studiu přivítá Jaroslava Foldynu, Radka Vondráčka, Václava Klause mladšího a Tomia Okamuru. Nenechte si ujít Arénu Jaromíra Soukupa již dnes večer na televizi Barrandov.

Aréna Jaromíra Soukupa o hlasování o důvěře vládě
Foto: TV Barrandov
Popisek: Jaromír Soukup v diskusním pořadu Aréna
reklama

V úterý 16. ledna odvysílá televize Barrandov opravdu mimořádný díl diskusního pořadu Aréna Jaromíra Soukupa. Moderátor bude ve studiu hostit hned čtyři významné osobnosti: jednoho z nejvýraznějších politiků České strany sociálně demokratické a rodáka z České Lípy Jaroslava Foldynu, předsedu Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka z ANO 2011, jednoho z nejznámějších a zároveň nejkontroverznějších politiků ODS Václava Klause mladšího a v neposlední řadě i místopředsedu Poslanecké sněmovny a jednu z nejpropíranějších tváří současné politiky Tomia Okamuru z SPD.

V přímém přenosu budou odpovídat na otázky publika a moderátora pořadu Jaromíra Soukupa, generálního ředitele televize Barrandov a předsedy představenstva mediálního domu Empresa Media. Podaří se jim obhájit svůj názor v situaci, kdy proti nim stojí obyčejní lidé? Sledujte Arénu Jaromíra Soukupa, která slibuje exkluzivní živý přenos, ostrou výměnu názorů, výjimečné hosty a nový styl politické debaty, kde hlavní úlohu hraje to, co zajímá a trápí diváky.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ÚZSVM: Ústecký kraj získal zdarma pozemky v hodnotě téměř 770 tisíc korun

7:34 ÚZSVM: Ústecký kraj získal zdarma pozemky v hodnotě téměř 770 tisíc korun

Ústecký kraj získal v závěru roku 2019 od Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových svého ma…