Aréna Jaromíra Soukupa o hlasování o důvěře vládě

16.01.2018 17:32

Jen pár minut poté, co skončí Poslanecká sněmovna své jednání o vyslovení důvěry vládě, sejdou se v Aréně Jaromíra Soukupa čtyři významní politici, aby vám řekli, co se opravdu dělo v parlamentu. Generální ředitel Jaromír Soukup ve studiu přivítá Jaroslava Foldynu, Radka Vondráčka, Václava Klause mladšího a Tomia Okamuru. Nenechte si ujít Arénu Jaromíra Soukupa již dnes večer na televizi Barrandov.

Aréna Jaromíra Soukupa o hlasování o důvěře vládě
Foto: TV Barrandov
Popisek: Jaromír Soukup v diskusním pořadu Aréna

V úterý 16. ledna odvysílá televize Barrandov opravdu mimořádný díl diskusního pořadu Aréna Jaromíra Soukupa. Moderátor bude ve studiu hostit hned čtyři významné osobnosti: jednoho z nejvýraznějších politiků České strany sociálně demokratické a rodáka z České Lípy Jaroslava Foldynu, předsedu Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka z ANO 2011, jednoho z nejznámějších a zároveň nejkontroverznějších politiků ODS Václava Klause mladšího a v neposlední řadě i místopředsedu Poslanecké sněmovny a jednu z nejpropíranějších tváří současné politiky Tomia Okamuru z SPD.

V přímém přenosu budou odpovídat na otázky publika a moderátora pořadu Jaromíra Soukupa, generálního ředitele televize Barrandov a předsedy představenstva mediálního domu Empresa Media. Podaří se jim obhájit svůj názor v situaci, kdy proti nim stojí obyčejní lidé? Sledujte Arénu Jaromíra Soukupa, která slibuje exkluzivní živý přenos, ostrou výměnu názorů, výjimečné hosty a nový styl politické debaty, kde hlavní úlohu hraje to, co zajímá a trápí diváky.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

NKÚ: Česká republika nemá účinná daňová opatření, která by pomohla splnit cíle v ochraně klimatu

9:10 NKÚ: Česká republika nemá účinná daňová opatření, která by pomohla splnit cíle v ochraně klimatu

Nejvyšší kontrolní úřad prověřil finanční a daňová opatření z let 2015 až 2018, která by měla ČR pom…