Autodrom Most: Druhý advent výhodných Vánoc s autodromem přináší novinku, Mystery Box

3. 12. 2020 15:46

Zvýhodněná vánoční nabídka mosteckého autodromu přináší ve druhém adventním týdnu novinku. Vedle kurzů bezpečné jízdy pro odpovědné řidiče, jejichž prioritou je chránit životy a zdraví své a svých nejbližších, pronájmu závodního speciálu pro milovníky adrenalinu v krvi z ostřejší jízdy po závodním okruhu a dalších zajímavých služeb a produktů stojí jistě nyní za pozornost také limitovaná vánoční edice Mystery Box.

Autodrom Most: Druhý advent výhodných Vánoc s autodromem přináší novinku, Mystery Box
Foto: Autodrom Most
Popisek: Mystery Box
reklama

Jde o sběratelské, fanouškovské a další předměty, jež tvoří součást jedinečného dárku. Každý z nich je přitom unikátem. Mystery Box je jako jediný z nabízených dárků dostupný výhradně v kampani Vánoční prodej 2020, objednávky proto autodrom přijímá jen do pátku 18. prosince.

Autodrom

„Otevřeli jsme náš archiv a chceme se podělit o poklady, které ukrývá. Obdarovaní se proto mohou těšit na termohrnek s vánočním motivem, tričko s motivem mosteckého závodního okruhu, repliku archivního programu významné motoristické události na mosteckém okruhu, tři pohledy s tématikou motoristického sportu, pexeso s fotkami ze závodních víkendů na autodromu, omalovánky, historický plakát či 10 fotografií jezdců, některé s originálním podpisem. Jednotlivé balíčky obsahují vzhledem ke svému zaměření fotomateriály, programy i pohledy z let 1949 – 2020,“ vyjmenovala obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Autodrom

Všechno ale neprozradila. Konkrétní podoba některých předmětů totiž zůstane zahalena rouškou tajemství, a bude tak pro každého překvapením. „Každý pátý zákazník, který zakoupí Mystery Box, získá navíc volnou jízdu ve vlastním voze po velkém okruhu autodromu. Každý desátý pak obdrží nad rámec zakoupeného setu jízdu v závodním speciálu OCR po dráze,“ doplnila Jana Svobodová.

Autodrom

Ve druhém adventním týdnu zájemci pořídí dárky z vánoční nabídky autodromu se slevou 15 procent.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: komerční tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

SZPI: Kontrola potvrdila, že výrobci nechybovali u potravin, ošetřovaných ionizujícím zářením

11:48 SZPI: Kontrola potvrdila, že výrobci nechybovali u potravin, ošetřovaných ionizujícím zářením

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) uskutečnila kontrolní akci s cílem detekovat u pot…