Česká obchodní inspekce: Výsledky mimořádných kontrol na horách

02.02.2021 19:38 | Zprávy

Česká obchodní inspekce se v rámci společné kontrolní akce na horách zaměřila na kontroly podle zákona o ochraně spotřebitele. Jednalo se zejména o kontroly na Šumavě, v Krušných horách a Jizerských horách.

Česká obchodní inspekce: Výsledky mimořádných kontrol na horách
Foto: coi.cz
Popisek: Česká obchodní inspekce - logo

Žádné porušení v dozorové kompetenci ČOI nebylo zjištěno. Akce probíhala ve spolupráci s Policií ČR, která má kompetence postihovat porušení opatření proti šíření nemoci COVID-19.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: Tisková zpráva

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Celní správa: Pražští celníci zadrželi další padělky

22:31 Celní správa: Pražští celníci zadrželi další padělky

Padělky luxusního textilního zboží v hodnotě téměř 350 000 korun zadrželi pracovníci pražského celn…