Český rozhlas uvítal dvoutisícího návštěvníka

12.12.2013 18:16 | Zprávy

Možnosti podívat se do Českého rozhlasu na exkurzi využilo v letošním roce již více než 2000 posluchačů. Dvoutisícím návštěvníkem se ve čtvrtek 12. prosince stala dvanáctiletá Oresta F. z 6. třídy základní školy v Náchodě.

Český rozhlas uvítal dvoutisícího návštěvníka
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

 „Velice mě těší velký zájem školáků a studentů o prohlídku Českého rozhlasu. Pevně věřím, že z nich rostou nové generace našich věrných posluchačů“, řekl generální ředitel Českého rozhlasu Peter Duhan, který celou třídu přijal ve své pracovně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Česká pirátská strana byl položen dotaz

Proč

Mne by zajímalo proč až teď prosazujete věci které jste mohli udělat jak jste byly ve vládě /rodičak atd./Děkuji .Mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚOOÚ: Vzor oznámení o porušení zabezpečení údajů

7:27 ÚOOÚ: Vzor oznámení o porušení zabezpečení údajů

Během svého posledního plenárního zasedání se Evropský sbor pro ochranu osobních údajů (EDPB) setkal…