JE Temelín: Temelínští hasiči loni zasahovali hlavně preventivně. Pomáhali s koronavirovými opatření i v okolí elektrárny

08.02.2021 22:11 | Zprávy

Především preventivně zasahovali loni podnikoví hasiči z elektrárny Temelín. Z celkových 1750 výjezdů tak v šedesáti procentech případů dohlíželi na práce spojené s rizikem požáru. Ten ani jednou v areálu elektrárny nemuseli řešit. V elektrárně se také podíleli na ochranných opatřeních proti onemocnění COVID-19. Podobně na tom také byli i jejich kolegové z Dukovan.

JE Temelín: Temelínští hasiči loni zasahovali hlavně preventivně. Pomáhali s koronavirovými opatření i v okolí elektrárny
Foto: atominfo.cz
Popisek: Temelín

Loni hasičská uniforma nechyběla u 1108 prací, při kterých existovalo riziko požáru. „Takovým příkladem je třeba svařování, práce na turbíně, generátoru nebo transformátorech. Nejnáročnější je zajišťování požárního dohledu nad pracovníky, kteří vstupují na reaktorový sál za provozu bloku,“ uvedl konkrétně Martin Novotný, velitel temelínských hasičů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Grónsko

Postavíte se veřejně za Grónsko? Půjdete proti vládě, která to udělat nechce? Otázkou je, zda by to teda na nás vrhalo dobrý stín, když bude něco jiného činit vláda a něco jiného prezident. Jestli nás pak v zahraničí bude brát vůbec někdo vážně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vězeňská služba: Návrat odsouzených žen po 21 letech

22:33 Vězeňská služba: Návrat odsouzených žen po 21 letech

Po 21 letech se do pardubické věznice vrátily odsouzené ženy. Nešlo však o běžné umístění, neboť šes…