
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Ve středu 2. listopadu 2016 se od 19 hodin v budově krajského úřadu ve 4. podlaží v zasedací místnosti 4.016 uskuteční slavnostní podpis koaliční smlouvy mezi ČSSD, ANO a Jihočechy 2012.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Souhlasím s tím, co tvrdíte, bohužel situace u nás je podle mě stejná. Stát podle mě není dobrý hospodář a nač u nás potřebujeme tolik politiků za takové peníze? Vždyť o řadě z vás není ani slyšet a řada z vás si práce poslance plete s cestovkou. Nebo to tak podle vás není?
Ve dnech 3. a 4. června ve Varšavě se uskutečnilo jednání nejvyšších představitelů ozbrojených sil z…