Kandidátka Koalice SPD a SPO v Olomouckém kraji byla podána

29.07.2016 11:43

Společná kandidátka Koalice hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura a Strany Práv Občanů pro volby do Zastupitelstva Olomouckého kraje byla podána. Lídrem kandidátky je poslanec Ing. Radim Fiala a společnou prioritou programu koalice budou celostátní témata jako zastavení diktátu EU, zastavení nelegální imigrace, podpora přímo zvoleného prezidenta nebo zrušení poplatků ČT pro seniory.

Kandidátka Koalice SPD a SPO v Olomouckém kraji byla podána
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební urna

Kandidátka Koalice politického hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura (SPD) a Strany Práv Občanů (SPO) zahrnuje jak členy hnutí a strany, tak i desítku nestraníků. Lídrem koaliční kandidátky je poslanec Ing. Radim Fiala, dvojkou předseda Krajského fotbalového svazu Stanislav Kaláb (nezávislý za SPO), třetí místo zaujal IS/ICT specialista z Olomouce Ing. Pavel Jelínek PhD. (SPD) a čtvrtý v pořadí je Martin Ševčík (SPO) z Rudy nad Moravou.

„Voliči na kandidátce najdou zástupce mnoha profesí, od komunálních politiků, zástupců odborů, či zaměstnavatelů, přes živnostníky a vedoucí pracovníky z mnoha oborů, až po učitele, lékaře, advokáty či řadové zaměstnance,“ prozrazuje lídr kandidátky Radim Fiala s tím, že věkový průměr kandidátky je 47 let. Nejmladším z kandidátů je 21letá Denisa Fidlerová (SPD) ze Štarnova, naopak nejstarším je 75letý právník JUDr. Antonín Žváček (nezávislý za SPO) ze Zvole na Šumpersku.

Společným zájmem koalice je přitom zastavení diktátu EU, zastavení nelegální imigrace, podpora přímo zvoleného prezidenta nebo zrušení poplatků ČT pro seniory. „Chceme bezpečný kraj, a proto odmítáme kvóty na přijímání uprchlíků. Nechceme zřízení utečeneckého zařízení a odmítáme přijímání islámských fanatiků do našeho kraje. Naše volební kampaň bude především kontaktní a věříme v náš volební úspěch,“ říká Fiala.

Opomenuta ale nezůstanou ani regionální témata a cíle, k nimž patří například zajištění kvalitní dopravní obslužnosti a dostupnosti veřejné dopravy v Olomouckém kraji včetně odpovídající obnovy vozového parku, tak aby byla zajištěna komfortní a bezpečná doprava občanů všeho věku bez rizika starých vlakových souprav ohrožujících život cestujících. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Středočeský kraj: Zastupitele souhlasí, že kraj bude ručit za úvěr mladoboleslavské nemocnice na výstavbu parkovacího domu

22:11 Středočeský kraj: Zastupitele souhlasí, že kraj bude ručit za úvěr mladoboleslavské nemocnice na výstavbu parkovacího domu

Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a. s., je připravena realizovat stavbu parkovacího domu, který za…