MHMP: Konference Cirkulární města & Byznys představí mezinárodní špičky v oboru

21.11.2022 17:56 | Tisková zpráva

Klimatické cíle, cirkulární ekonomika a spolupráce města s byznysem. To jsou hlavní témata, jimiž se bude zabývat první mezinárodní konference v Česku: Cirkulární města & Byznys. Koná se 22. listopadu od 9 do 16 hodin v Centru architektury a městského plánování (CAMP) ve Vyšehradské 51 v Praze 2.

MHMP: Konference Cirkulární města & Byznys představí mezinárodní špičky v oboru
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova Nové radnice, sídla pražského magistrátu

Cirkulární ekonomika hraje v plnění klimatických cílů ve městech i firmách klíčovou roli. Kde si stojí Praha? Jak na jejich plnění může město efektivně spolupracovat s byznysem? Jaká je role byznysu v cirkulárním městě v oblasti stavebnictví a potravin a kde je prostor pro inovace? O tom všem budou celý den debatovat zástupci TOP mezinárodních organizací: Ellen MacArthur Foundation, Circle Economy a Metabolic.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Lidé mají právo žít offline

Souhlasím s tím, co píšete a je dobře, že máte podporu offline v programu, ale digitalizace je v mnohém také dobrá a tento stát je pořád pozadu. Být online máte v programu taky? A jak se třeba díváte na možnost volit online?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hospodářská komora: Skutečná výzva nyní čeká Evropu na vnitřním trhu

13:21 Hospodářská komora: Skutečná výzva nyní čeká Evropu na vnitřním trhu

Reakce na celní dohodu EU s USA