MMR rozdělí téměř 17 milionů korun obcím na bezbariérové vstupy

21.05.2018 14:50 | Zprávy

Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová schválila projekty za bezmála 17 milionů korun na stavební úpravy v obcích a městech, které umožní bezbariérové vstupy do budov městských a obecních úřadů a do domů s pečovatelskou službou. Peníze půjdou i na lepší dostupnost sociálních a technických zařízení pro osoby se sníženou schopností pohybu.

MMR rozdělí téměř 17 milionů korun obcím na bezbariérové vstupy
Foto: wikipedia
Popisek: Ministerstvo pro místní rozvoj

„Naše dotace putují na vybudování plošin u vstupů do obecních a městských úřadů, na vestavby výtahů a celkově na zpřístupnění budov a odstranění bariér, které jsou překážkou pro naše handicapované spoluobčany,“ uvedla ministryně Klára Dostálová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Bezpečnost

Co přesně má podle vás Evropa udělat, aby dostála tomu, že přijme odpovědnost za vlastní bezpečnost? Je fakt, že už včera bylo pozdě a Evropa v otázce zajištění bezpečnosti totálně selhala, což ukazuje i řadu let problém s nelegální migrací, který vůbec nedokázala vyřešit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomoucký kraj: Poháry, medaile i sportovní oblečení

10:29 Olomoucký kraj: Poháry, medaile i sportovní oblečení

Více než čtyři milióny korun rozdělí hejtmanství mezi hasičské spolky v Olomouckém kraji. Finanční p…