Moravskoslezský kraj: Menší obce mohou příští rok dostat 25 milionů

05.12.2019 14:05 | Zprávy

Menší obce do 3 tisíc obyvatel a jejich svazky si mohou od konce prosince říct Moravskoslezskému kraji o dotace na projekty, které zlepší život místních obyvatel.

Moravskoslezský kraj: Menší obce mohou příští rok dostat 25 milionů
Foto: kr-moravskoslezsky.cz
Popisek: Moravskoslezský kraj

Kraj má připraveno 25 milionů korun na opravy a rekonstrukce důležitých obecních staveb, občanskou vybavenost, místní komunikace, v mikroregionech podpoří také projektové manažery a poradce.

Jednotlivé obce mohou získat na neinvestiční projekty až čtvrtmilionovou dotaci, na investiční projekty až 400 tisíc korun. Pro poradce a projektové manažery v mikroregionech je připraveno až 125 tisíc korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Zuzana Mrázová byl položen dotaz

Stavby na černo

Proč by se měli podle vás jakkoliv legalizovat nebo usnadnit legalizace černých staveb? Je to snad proto, že je sama máte na svém pozemku? Já nevím, ale proč obecně usnadňovat něco někomu, kdo nerespektuje zákony? K čemu pak jsou? A co uděláte s těmi vašimi černými stavbami?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚOHS: Skupiny ÚSOVSKO a AGRO 2000 mohou společně převzít Hospodářskou společnost Kutná Hora

22:34 ÚOHS: Skupiny ÚSOVSKO a AGRO 2000 mohou společně převzít Hospodářskou společnost Kutná Hora

Agroskupiny ÚSOVSKO a. s. a AGRO 2000 s.r.o. mohou vstoupit do podniku Hospodářská společnost Kutná …