Moravskoslezský kraj: Menší obce mohou příští rok dostat 25 milionů

05.12.2019 14:05 | Zprávy

Menší obce do 3 tisíc obyvatel a jejich svazky si mohou od konce prosince říct Moravskoslezskému kraji o dotace na projekty, které zlepší život místních obyvatel.

Moravskoslezský kraj: Menší obce mohou příští rok dostat 25 milionů
Foto: kr-moravskoslezsky.cz
Popisek: Moravskoslezský kraj

Kraj má připraveno 25 milionů korun na opravy a rekonstrukce důležitých obecních staveb, občanskou vybavenost, místní komunikace, v mikroregionech podpoří také projektové manažery a poradce.

Jednotlivé obce mohou získat na neinvestiční projekty až čtvrtmilionovou dotaci, na investiční projekty až 400 tisíc korun. Pro poradce a projektové manažery v mikroregionech je připraveno až 125 tisíc korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Barbora Urbanová byl položen dotaz

Rozpočet

Když je podle vás rozpočet bez ambice, zajímá mě, zda ho tedy podpoříte nebo ne? Protože jestli ano, tak si podle mě slušně řečeno nevidíte do pusy nebo to hlasujete i pro věci, s kterými nesouhlasíte? Jakou má takové hlasování logiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Národní zemědělské muzeum v Čáslavi zve na noční jízdu na traktorech

7:23 Národní zemědělské muzeum v Čáslavi zve na noční jízdu na traktorech

Muzejní noc v NZM nabídne v sobotu 20. září od 18 do 22 hodin jedinečnou atmosféru a noční dobrodruž…