Nadační fond při Rusko-České smíšené Komoře založen

20.09.2013 12:32 | Zprávy

Dne 6.9.2013 proběhlo mimořádné zasedání Valné hromady Rusko-České spíšené obchodní Komory. V rámci programu zasedání byla oficiálně Valnou hromadou schváleno založení Nadačního fondu při Rusko-České smíšené Komoře. Toto rozhodnutí vycházelo z rozhodnutí zasedání Představenstva Komory ze dne 3.4.2013.

Nadační fond při Rusko-České smíšené Komoře založen
Foto: Rusko-česká smíšená obchodní komora
Popisek: Rusko-česká smíšená obchodní komora

Nadační fond byl zřízen za účelem všestranně přispívat ke zlepšení a rozvoji česko-ruských vzájemných vztahů a spolupracovat na projektech Rusko-České smíšené obchodní Komory na podporu kultury, vzdělání a odborné přípravy pro děti a dospělé, sociálních a sportovních  projektů .  Kromě  toho i podpora projektů pro veterány a náboženských církví a náboženských  společností  registrovaných podle zákona č.3/2002 Sb., zákon o  církvích a jejich společnostech.

První  pracovní zasedání Fondu proběhlo dne 19.9.2013. „ Vznik Nadačního fondu při RČSOK jen podtrhuje obrovský význam této obchodní Komory pro celou  naši společnost a pro  česko – ruské vzájemné vztahy všeobecně. V nejbližších dnech musíme vykonat ještě řadu organizačních kroků a následně zahájíme svojí činnost“ sdělil  Ing.Hugo Kysilka, který byl na prvním zasedání Nadačního fondu zvolen Předsedou správní rady Fondu.

Za Správní radu Nadačního fondu RČSOK

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

To jako vážně?

Myslíte, že o tom, kdo by měl být premiér má rozhodovat nějaký posudek? A co volby a lidi? Berete jejich rozhodnutí vůbec vážně? Jestli politik může kandidovat, proč by nemohl být pak ministr, premiér nebo třeba prezident? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

69 600 kilometrů bude dlouhá plynovodní síť, spravovaná Skupinou ČEZ

19:18 69 600 kilometrů bude dlouhá plynovodní síť, spravovaná Skupinou ČEZ

Číslo týdne