Národní památkový ústav: Natáčení filmové pohádky Stará bambitka 2 v Jindřichově Hradci

16.04.2021 9:15 | Zprávy

Státní hrad a zámek patří k oblíbeným lokacím filmových štábů. Natáčení pokračování divácky oblíbené pohádky Tajemství staré bambitky se bude kromě jiných míst konat také v prostorách jindřichohradeckého zámku.

Národní památkový ústav:  Natáčení filmové pohádky Stará bambitka 2 v Jindřichově Hradci
Foto: red
Popisek: Národní památkový ústav

Tajemství staré bambitky je jednou z nejúspěšnějších českých pohádek posledních let. Téměř přesně po deseti letech vzniká její volné pokračování, které bude na rozdíl od prvního filmu směřovat do kin. Režisér Ivo Macharáček začal natáčet 8. dubna a premiéra Tajemství staré bambitky 2 je plánována na 9. prosince 2021.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Co přesně byste nyní udělal jinak?

V čem jste podle vás byli málo odvážní? A nemyslíte, že řadu voličů mohl odradit i ten váš boj s dezinformacemi, za který jste schovávali podle mě spíše jen snahu umlčet jiný názor? Nebo jinak, co jste udělali pro svobodu slova, a proto, aby se lidé nebáli říkat své názory nahlas, což se děje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pražské služby: Popeláři jsou připraveni na vánoční a novoroční svoz odpadu

22:33 Pražské služby: Popeláři jsou připraveni na vánoční a novoroční svoz odpadu

Konsorcium Pražské odpady 2016–2025, které tvoří Pražské služby spolu s dalšími společnostmi, zajist…