SYNOT TIP dnes spouští novou číselnou loterii s názvem SYNOT LOTTO

04.12.2013 13:00

Holding SYNOT rozšiřuje svou nabídku o číselnou loterii. Ta se jmenuje SYNOT LOTTO a je ve svém segmentu naprosto unikátní. Celý tiket si totiž sázející tvoří sám bez asistence obsluhy.

SYNOT TIP dnes spouští novou číselnou loterii s názvem SYNOT LOTTO
Foto: Archiv
Popisek: Synot - logo

Zájemci si mohou vsadit již nyní. První slosování pak proběhne v pátek. Název loterie odpovídá pojmenování jedné z bývalých dceřiných společností holdingu SYNOT.

V připravované číselné loterii SYNOT LOTTO budou mít sázející možnost tipovat šest čísel z číselné řady 1 až 49. Každý tiket může obsahovat až 10 sloupců. Losováno bude šest výherních a jedno dodatkové číslo pro první i druhý tah. Sázející si může vsadit až na 12 předplatných sázkových období dopředu. Slosování bude probíhat vždy v pondělí a pátek, v 18. hodin. Výsledky se sázející dozvědí na webových stránkách www.synottip.cz, nebo vložením tiketu do samoobslužného terminálu. Cena sázky za jeden sloupec je 15 korun.

Loterie nabídne vysoké výhry s minimálním garantovaným jackpotem ve výši 1 milion korun. Tipující se navíc za desetikorunový příplatek mohou zapojit do hry o další milion, a to v tzv. „milionové klice“ – což je náhodně vygenerovaná kombinace čísel na soutěžním tiketu.

Loterie SYNOT LOTTO je jedinečná tím, že si sázející celý tiket může vytvořit úplně sám, a to prostřednictvím samoobslužných terminálů ve sportbarech a sběrnách společnosti SYNOT TIP, kterých je v celé republice v současné době více než 700.

Hry se mohou účastnit registrovaní i neregistrovaní hráči. Registrovaní sázející však mohou navíc sbírat věrnostní body, které je možné využít například v kurzovém sázení, online pokeru a dalších produktech.

Hra je samozřejmě povolena Ministerstvem financí ČR.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Holding CZECHOSLOVAK GROUP podporuje tradiční české kulturní akce

12:07 Holding CZECHOSLOVAK GROUP podporuje tradiční české kulturní akce

Skupina CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) dlouhodobě podporuje české kulturní a společenské akce, mezi které …