Skupina SYNOT založila novou společnost ve Vietnamu!

09.11.2017 10:30

Skupina SYNOT posiluje svou pozici v Asii. Ve Vietnamu totiž založila novou společnost s názvem SYNOT SEA.

Skupina SYNOT založila novou společnost ve Vietnamu!
Foto: Archiv
Popisek: Synot - logo

„Nová společnost SYNOT SEA manažersky zaštítí veškeré naše aktivity ve Vietnamu, kde působíme již přibližně dva roky. Samotné její založení je důkazem toho, že to zde s našimi podnikatelskými aktivitami myslíme opravdu vážně,“ uvedl Neofytos Neofytou, výkonný ředitel společnosti SYNOT International Limited.

Ve Vietnamu skupina SYNOT zahájila své působení v závěru roku 2015, kdy zde otevřela první kasino. K dnešnímu dni zde již fungují kasina tři a do konce roku je v plánu otevření dalších dvou. Stávající i nově budovaná kasina budou exkluzivně vybavena nejmodernější herní technikou skupiny SYNOT.

„V asijském trhu vidíme velký potenciál budoucího růstu. Našim plánem je expandovat také do dalších zemí jihovýchodní Asie. Napovídá tomu i název nové společnosti SYNOT South East Asia. Nechceme se přitom omezit pouze na oblast loterního byznysu. Jak jsme uvedli již dříve, našim plánem je se zde věnovat stejně, jako v jiných zemích, kde působíme, například aktivitám v oblasti cestovního ruchu, IT technologií nebo třeba podpory sportu,“ doplnil Miroslav Valenta ml., obchodní ředitel skupiny SYNOT.

Nová společnost SYNOT SEA má sídlo v Ho Chi Minh City, které je největším a nejvyspělejším městem celé země.

O skupině SYNOT:
Skupina SYNOT dnes dává práci přibližně třem tisícům osobám. Působí téměř na všech kontinentech, a to přibližně ve dvaceti zemích světa. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe i v Asii. Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu a sportu, podpory startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím. Její roční obrat činí přibližně 16 miliard korun.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pardubický kraj: Světem financí prolétli s odborníkem studenti obchodní akademie

7:36 Pardubický kraj: Světem financí prolétli s odborníkem studenti obchodní akademie

Zvýšit finanční gramotnost žáků a studentů. To je úkol, kterým se zabývají nejen pedagogové. S pilot…