Technologická agentura ČR vyhlásila veřejnou zakázku na Průmysl 4.0

24.07.2016 18:33 | Zprávy

Technologická agentura ČR („TA ČR“) vyhlásila v programu BETA dne 21. 7. 2016 veřejnou zakázku s názvem „Návrh perspektiv tematických oblastí výzkumu, vývoje a inovací reagujících na kontext, obsah a rozsah tzv. čtvrté průmyslové revoluce (Průmysl 4.0).“

Technologická agentura ČR vyhlásila veřejnou zakázku na Průmysl 4.0
Foto: TA ČR
Popisek: Technologická agentura České republiky (TA ČR)

Znění zadání TA ČR konzultovala s Úřadem vlády, Ministerstvem průmyslu a obchodu, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a dalšími odborníky.

Předpokládanou hodnotou se jedná o podlimitní veřejnou zakázku, zadávanou otevřeným řízením. Realizace projektu bude řešena rámcovou smlouvou, která bude uzavřena min. se 3 účastníky, následně budou vyhlašovány tzv. minitendry na jednotlivé oblasti Průmyslu 4.0, které byly definovány jednotlivými resorty. Celý projekt bude realizován do konce roku 2016 (ukončení programu BETA). V současnosti se jedná o první, tzv. přípravnou etapu. V rámci navazujícího programu BETA2 je TA ČR připravena vyhlásit a financovat pokračování projektu za účelem ověření a dopracování výsledků z této první etapy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nadace ČEZ: Nová skluzavka kadaňského koupaliště

16:32 Nadace ČEZ: Nová skluzavka kadaňského koupaliště

Spousta zábavy pro děti i dospělé s kouzelníkem Martinem Kellmanem, světovým barmanem Martinem Vogel…