ÚOHS povolil majetkové změny v polské společnosti OT Logistics

19.03.2026 22:31 | Tisková zpráva

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) povolil majetkové změny v polské společnosti OT Logistics, která se zabývá nákladní přepravou v přístavech Gdaňsk a Svinoústí. Společnost DD Rail Properties, kterou napůl vlastní Auctor Holding a SPV Second mohou koupit 49,99 procenta akcií OT Logistics. Rozhodnutí je už pravomocné.

ÚOHS povolil majetkové změny v polské společnosti OT Logistics
Foto: ÚOHS
Popisek: ÚOHS

Auctor Holding je holdingovou společností kontrolovanou skupinami J&T PRIVATE EQUITY GROUP LIMITED a AUCTOR PRIME. Firma je obchodně činná zejména v oblasti hotelových služeb a zdravotnictví. SPV Second prostřednictvím společnosti CE Industries a.s. a jejích dceřiných společností působí na evropských trzích v oblasti železniční dopravy, recyklace surovin, energetiky a potravinářského a drogistického zboží.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Alkohol

Tvrdíte, že k tomu, aby poslanci nepili ve sněmovně alkohol, nepotřebujete zákon. Opravdu? Můžete se zaručit, že ho někteří ve sněmovně nepijí? A proč je tam vůbec dostupný? V normální práci to není. Proč by to mělo být ve sněmovně jinak? Taťána

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Karlovarský kraj: Záchytka v novém režimu provozu

10:29 Karlovarský kraj: Záchytka v novém režimu provozu

Rada Karlovarského kraje schválila dočasnou úpravu fungování Protialkoholní záchytné stanice v Sokol…