Slonková sestavuje žebříček přisluhovačů Kremlu

20.04.2015 16:26 | Zprávy

Server neovlivni.cz, který vede bývalá šéfredaktorka MF Dnes Sabina Slonková, sestavuje žebříček údajných přisluhovačů ruského prezidenta Vladimira Putina v Česku. Mezi prvních pět „Putinových sluhů“ Slonková zařadila prezidenta Miloše Zemana i spolumajitele ParlamentníchListů.cz Michala Voráčka.

Slonková sestavuje žebříček přisluhovačů Kremlu
Foto: repro youtube.com / tan
Popisek: Sabina Slonková

„Žebříček Čechů, kteří slouží Putinovi.“ Sabina Slonková ve svém článku uvádí první pětici mužů, jež podle ní v Česku reprezentují Putinovy přisluhovače, a slibuje další pokračování. Ve zmíněné první pětici jsou zařazeni ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek, europoslanec Miloslav Ransdorf, Jiří Vyvadil, prezident Miloš Zeman a spolumajitel ParlamentníchListů.cz Michal Voráček.

„Jejich názory a postoje nereprezentují oficiální českou zahraniční politiku. Odmítají protiruské sankce, obdivují Putina nebo kritizují Západ za tvrdý postup proti Kremlu. Jejich hlasy slouží ruské propagandě. Deník Neovlivní.cz sestavil seznam deseti nejvlivnějších českých postav, které ‚slouží‘ Moskvě,“ uvádí Slonková na svém webu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Radim Panenka

Ing. Zbyněk Stanjura byl položen dotaz

To jako vážně?

Je pravda, že tím, kdo otvíral tu bitcoinovou peněženku byl váš poradce? A to pak máme věřit i tomu, že jste o tom nevěděl od začátku? A s Bergrem pořád spolupracujete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Zlín slaví chovatelský úspěch

19:28 Zoo Zlín slaví chovatelský úspěch

Zlínská zoo slaví chovatelský úspěch světového významu. Jaguáří pár, pětiletá samice Yuna a tříletý …