Čtvrtníček udělal hlupáka z Martina Konvičky. Ten napsal o čuňárně a sexu

22.10.2015 11:51 | Zprávy

Herec Petr Čtvrtníček navázal na legendární satiru Česká soda a na internetové Aktuálně TV provozuje humoristický pořad Čtvrtníček TV, kde formou fiktivních rozhovorů paroduje osobnosti českého veřejného života. Na paškál si vedle Davida Ratha či Miloše Zemana vzal nejnověji i protiislámského aktivistu Martina Konvičku.

 Čtvrtníček udělal hlupáka z Martina Konvičky. Ten napsal o čuňárně a sexu
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Teplický park je i v podvečer plný arabských hostů.

Čtvrtníček z lídra iniciativy Islám v ČR nechceme a sdružení Blok proti Islámu Martina Konvičky udělal ve svém pořadu šéfa organizace ITP neboli Islám tady potřebujeme, který přišel do studia představit a pokřtít svoji muslimskou kuchařku.

Moderátorovi Konvička vedle dosti obsáhlé knihy, v níž si Čtvrtníček s velkou chutí zalistoval, přinesl i dosti netradiční kuchařskou zástěru. Plasticky znázorňuje ženské tělo, přičemž má odhalená ňadra.

Následně se Čtvrtníček pustil s Konvičkou do debaty o tom, proč potřebujeme na našem území islám. V podobném duchu, jako v reálném životě Konvička odmítá islám, u Čtvrtníčka budějovický entomolog horlivě druhé nejrozšířenější náboženství na světě obhajoval. Oba pánové se nakonec shodli na tom, že za islám v Česku je potřeba bojovat i se zbraní v ruce. Je třeba se však zamaskovat, k čemuž herci posloužila maska Václava Havla.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: luš

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Jaké budou další kroky ANO?

Vládu se vám odvolat nepodařilo, ale dost pravděpodobně budete v příští vládě, jak se pak k celé kauze postavíte? Budete ji prošetřovat? Protože ani já pod hlavičkou ODS nevěřím nezávislému prošetření.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Drulák ostře o systému: Funguje jen pro parazity. Potřebujeme změnu

6:57 Drulák ostře o systému: Funguje jen pro parazity. Potřebujeme změnu

Předseda Stačilo! Daniel Sterzik tvrdí, že Česká republika potřebuje nějakou změnu režimu, protože ú…