„Demožumpa. Verbež. Pidimužíci. Udav se.“ Další drsné dění kolem Andreje Babiše. Pro silné povahy

16.07.2018 12:00

Andrej Babiš zažívá perné chvilky. Na Facebooku se do něj zhusta pouštějí jeho odpůrci. Když se pak Babiše zastanou jeho fanoušci, kola nadávek se roztáčejí.

„Demožumpa. Verbež. Pidimužíci. Udav se.“ Další drsné dění kolem Andreje Babiše. Pro silné povahy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman jmenoval vládu Andreje Babiše. Již podruhé

Babiš se během slunečné soboty přihlásil fanouškům z Hukvald, kde probíhal další ročník Kryštof kempu, který oslavoval 25 let existence hudební skupiny Kryštof.

Anketa

Kdo je lepší člověk?

hlasovalo: 11595 lidí

Skupina Kryštof i frontman Richard Krajčo jsou pod palbou části veřejnosti z důvodu, že akce je sponzorovaná skupinou Agrofert, která donedávna patřila Andreji Babišovi a nyní je ve svěřenském fondu. Babiš ve statusu na Facebooku sdílel fotografii z místa akce.

„Pozor na lahve,“ štiplavě to komentuje Peter Vereš, připomínajíc incident z noci, kdy se hlasovalo o důvěře Babišově vládě. Tehdy v noci vyšel Babiš mezi demonstranty před budovu Sněmovny, aby s nimi diskutoval. Směrem k němu však vzápětí kdosi vrhnul lahev, načež ochranka Babiše vtáhla zpět do budovy.

Milan Papežík si utahuje z hudební tvorby skupiny Kryštof. Parafrázuje hit skupiny s názvem „obchodník s deštěm“ a účastníky Kryštof kempu označuje za soudruhy.