Dopolední proud z radnice v Řeporyjích: Aleno Schillerová, ty ubohá ku*vičko estébáka, poslouchej...

20.11.2020 10:42

Známého komunálního politika Pavla Novotného naštvalo hlasováni jeho kolegů v ODS, kteří hlasovali pro snížení daní. „Aleno Schillerová, poslouchej, ty ubohá kurvičko estébáka, OKAMŽITĚ po volbách zvedneme DPD a začneme škrtat provozní výdaje, DPH se projeví okamžitě, tedy výpadek je jen na rok,“ neváhal jít daleko pro vulgarismy. Prý ovšem u toho nebude, jelikož mu ODS nedovolí kandidovat.

 Dopolední proud z radnice v Řeporyjích: Aleno Schillerová, ty ubohá ku*vičko estébáka, poslouchej...
Foto: Repro CNN Prima News
Popisek: Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS)

Anketa

Chcete, aby Pavel Novotný byl na kandidátce ODS pro volby do Poslanecké sněmovny?

14%
86%
hlasovalo: 13633 lidí

Poslanci při nočním schvalování daňového balíčku přijali návrh premiéra Andreje Babiše (ANO) na zrušení superhrubé mzdy. Od příštího roku se tak mají zavést sazby daně z příjmu ve výši 15 a 23 procent. Změny v balíčku připraví veřejný rozpočet o 130 miliard. Poslance před závěrečným hlasováním ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) informovala, že změny v daňovém balíčku budou mít celkový dopad na veřejné rozpočty v objemu 130 miliard korun.

Poslanci o balíčku debatovali a hlasovali téměř sedm hodin. Nakonec pro něj hlasovali poslanci ANO, ODS, KSČM, SPD a dva nezařazení poslanci Václav Klaus a Tereza Hyťhová. Zrušení superhrubé mzdy není definitivní. Zákon musí posoudit Senát a podepsat prezident. Sněmovna schválila rovněž takzvaný stravenkový paušál jako alternativu k současným stravenkám.

Své k tomu napsal i starosta Řeporyjí Pavel Novotný. Tomu se to, že pro to hlasovali jeho kolegové z ODS, nelíbilo. „Strašně mě sere, co udělala v noci ODS – Občanská demokratická strana obcím, ale nesmím to říkat nahlas, takže super to snižování daní ble ble sračky kecy...

Aleno Schillerová, poslouchej, ty ubohá kurvičko estébáka, OKAMŽITĚ po volbách zvedneme DPD a začneme škrtat provozní výdaje, DPH se projeví okamžitě, tedy výpadek je jen na rok,“ uvedl. Nejspíše si ovšem spletl DPD s DPH. DPD je přepravní služba a DPH je daň z přidané hodnoty. Dále psal o tom, že při tom, kdy se začne škrtat, ovšem nebude, jelikož europoslanec Jan Zahradil a ODS mu nedovolí kandidovat, prý však bude pořád říkat, jak jsou super, jelikož mu jde o loajalitu.

„Asi jako ty, estébáka kurvičko. Jinak jsem od rána v práci a mám tu děcko, co se od rána učí. Chce být paní doktorka jednou, asi aby to mohla úspěšně splácet všechno. Už abyste šli do prdele všichni. I JZ. Ale to nesmím říkat,“ dodal Novotný.

Pavel Novotný, DiS.

  • Největší miláček čtenářů nejnedůvěryhodnějšího webu v Evropě
  • starosta městské části

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: tle

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Toto přeje Zemanovi herec - fanoušek Pirátů. Chudák Bohdalová

12:00 Toto přeje Zemanovi herec - fanoušek Pirátů. Chudák Bohdalová

Mezi podporovatele Pirátů a STAN, kterými se strana chlubí, se nově zařadil herec Karel Zima. Na koa…