„Fake news! Bakalovo Aktuálně.cz brutálně lže.“ Jiří Ovčáček se pustil do boje za prezidenta

12.07.2018 21:40

České sociální sítě ve středu obletěly fotografie ze společného focení premiérů a prezidentů na summitu NATO, kam si prezident Miloš Zeman nechal přinést židli. To vyvolalo vlnu reakcí ze strany české veřejnosti, někteří si z hlavy státu utahují, jiní pochybují o jeho zdravotním stavu. Mluvčí prezidenta se do všech kritiků ostře pustil. Nazývá je „lidským odpadem“. Kritickými slovy nešetřil ani na adresu serveru Aktuálně.cz.

„Fake news! Bakalovo Aktuálně.cz brutálně lže.“ Jiří Ovčáček se pustil do boje za prezidenta
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Ovčáček

Jiří Ovčáček server nazývá dezinformačním serverem. „FAKE NEWS! Bakalovo Aktuálně.cz brutálně lže. Žádný pozdní příchod se nekonal. Společné focení bylo zahájeno ve 13:50, v Bruselu jsme byli už ve 13:03,“ reaguje ostře Ovčáček na informaci, kterou zveřejnil server, že Zeman dorazil na focení poslední. Server Aktuálně.cz dále popisuje, že Zeman jako jediný seděl a působil velmi unaveně.

Současně na Twitteru uveřejňuje oficiální fotografii uveřejněnou na oficiálním webu NATO a vyzývá dezinformační server Aktuálně.cz k okamžité omluvě. Na fotce totiž všichni stojí včetně prezidenta republiky. „Co už však vtipálci nezmiňují, je fakt, že si Zeman sedl až na projevy řečníků,“ zdůrazňuje. 

Mluvčí Hradu se pohoršuje nad reakcemi české veřejnosti. „Lidský odpad, který se v médiích a na sociálních sítích pohoršuje nad tím, že si pan prezident po vzniku společné oficiální fotografie na summitu NATO sedl kvůli bolavým nohám na židli, si zaslouží to nejhlubší opovržení. Druhorepubliková špína!“ píše Ovčáček na Twitteru.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: sla

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zeman se u Soukupa vysmál Petříčkovi: Bizarní. Má jet do Ameriky vyjednat návštěvu a než přistane, je sjednaná

22:36 Zeman se u Soukupa vysmál Petříčkovi: Bizarní. Má jet do Ameriky vyjednat návštěvu a než přistane, je sjednaná

I tento čtvrtek odhalil prezident Miloš Zeman řadu svých názorů na ta nejaktuálnější témata odehráva…