"Filozof" od Jílkové prý vůbec není filozof. Zde si přečtěte, jak je to s Milanem Kohoutem doopravdy

12. 6. 2015 11:58

Dozvuky čtvrtečního pořadu Máte slovo Michaely Jílkové jsou tu. Kromě sporů ve studiu ohledně přijímání uprchlíků mířících do Evropy, se nyní do filozofa Milana Kohouta obul sociolog Petr Hampl i na svém facebookovém profilu.

"Filozof" od Jílkové prý vůbec není filozof. Zde si přečtěte, jak je to s Milanem Kohoutem doopravdy
Foto: Archiv M. Kohouta
Popisek: Milan Kohout
reklama

„Tak jsem chvíli brouzdal a zdá se mi, že jsme se nechali napálit. ‚Filozof Milan Kohout‘ nikdy nestudoval filozofii, nenapsal žádný filozofický spis (ani malý článek) a neučí ji – aspoň podle toho, co ukazuje Google. Působí sice na pražské filozofické fakultě, ale jako externí lektor angličtiny. Ve skutečnosti to je ‚umělec‘, který se zabývá pouličními exhibicemi a podobnými záležitostmi. V posledních týdnech hraje sluníčko a přehrává do absurdností,“ píše na svém facebookovém profilu Hampl. 

„Druhá věc je, že možná perfektně odkryl, v čem sluníčkovost spočívá. Otevřeně mluví o tom, že nenávidí místní lidi, že se je snaží převychovávat a chce evropskou společnost úplně zničit. A žádné spolusluníčko to nerozporuje!“ konstatuje Hampl s tím, že debata se urychluje a on se nebude divit, jestli se za pár měsíců začne v „kavárně“ otevřeně mluvit o nutnosti vyhladit nebo alespoň zotročit českou populaci.

Profil Milana Kohouta na Wikipedii

Filozof Kohout včera zhurta křičel na všechny, kteří uprchlíky odmítali. Vy jste dobytek, hřímal z plných plic. Sprostá slova střídala nařčení z pokrytectví a útoky proti Západu, který má vůči uprchlíkům velký dluh. Sociolog Hampl kontroval tím, že Kohouta označil za parazita, který jako vysokoškolský pedagog žije z daní většiny společnosti. 

Čtvrteční pořad přilákal k obrazovce i šéfa Iniciativy Islám v ČR nechceme, docenta Martina Konvičku. Ten celý díl komentoval na facebookovém profilu. „Sleduji Jílkovou, a už od začátku je jasné, že SLUNÍČKA SOU KOKOTI,“ napsal. Výkon pedagoga Kohouta ohromil národ natolik, že ještě před čtvrteční půlnocí, jen pár minut po skončení pořadu, na Faceboku byla založena stránka „Fanklub filozofa Kohouta“, kde je prezentován jako „entertainer“, v překladu bavič. Během několika minut se na něm shromáždilo množství produkce od „Mistra“, sestávající z Kohoutových článků či vystoupení na demonstracích.

Facebook Petra Hampla:

Tak jsem chvíli brouzdal a zdá se mi, že jsme nechali napálit. "Filosof Milan Kohout" nikdy nestudoval filosofii, nenapsal žádný filosofický spis (ani malý článek) a neučí ji - aspoň podle toho, co ukazuje Google. Působí sice na pražské filosofické fakultě, ale jako externí lektor angličtiny. Ve skutečnosti to je "umělec", který se zabývá pouličními exhibicemi a podobnými záležitostmi. V posledních týdnech hraje sluníčko a přehrává do absurdnosti.

Druhá věc je, že možná perfektně odkryl, v čem sluníčkovost spočívá. Otevřeně mluví o tom, že nenávidí místní lidi, že je snaží převychovávat a že chce evropskou společnost úplně zničit. A žádné spolusluníčko to nerozporuje! Proto byly mnohem zajímavější reakce z publika - myslím toho studenta filosofické fakulty, co se chystá na dráhu profesionálního aktivisty a reakce dam z neziskovek. Říkali umírněnějším způsobem totéž. Debata se urychluje a nebudu se divit, jestli se za pár měsíců začne v "kavárně" otevřeně mluvit o nutnosti vyhladit nebo aspoň zotročit českou populaci.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

A to je dobrá zpráva? Ti lidé umřeli, dusil Kubal Blatného. Ostrá show v ČT

8:04 A to je dobrá zpráva? Ti lidé umřeli, dusil Kubal Blatného. Ostrá show v ČT

Ministr Jan Blatný je ve funkci šéfa resortu čtvrt roku. Své působení a situaci s covidem-19 přišel …