„Jsou Zeman a Babiš paraziti?“ zeptal se Veselovský. A zpěvák Matěj Ruppert odpověděl

27.11.2018 15:00

Moderátor Martin Veselovský si pozval do internetové televize DVTV zpěváka skupiny Monkey Business. Ten prozradil, že se vždy snaží řešit věci s humorem, ale dnes má pocit, že doba příliš nepřeje gentlemanům. Stačí se podívat, jak hrubě se vyjadřují nejvyšší představitelé našeho státu, např. prezident Miloš Zeman. Mnoha lidem to vůbec nevadí. Matěj Ruppert to rozhodně nevítá. Dal zajímavým způsobem najevo, co si myslí nejen o svém prezidentovi.

„Jsou Zeman a Babiš paraziti?“ zeptal se Veselovský. A zpěvák Matěj Ruppert odpověděl
Foto: Wikipedia
Popisek: Matěj Ruppert
reklama

„Někteří čelní představitelé, kteří by měli být vzory pro nás pro všechny, tak se často vyjadřují i ve veřejném prostoru a v médiích velice obhrouble, což si myslím, že není úplně v pořádku,“ začal Ruppert.

Zpěvák má dojem, že se s lidmi jako prezident Miloš Zeman nebo premiér Andrej Babiš vracíme kamsi před rok 1989, protože ani dnes někteří politici nedodržují Ústavu a ohýbají si ji podle libosti. To je také jeden z důvodů, proč skupina Monkey Business nehodlá vystupovat na akcích placených firmami Andreje Babiše (ANO). My jsme to udělali mnohem dřív, než to celé vyšlo na povrch,“ poznamenal k tomu Ruppert. „S tímhle člověkem nechci mít nic společnýho,“ podotkl zpěvák na adresu Andreje Babiše.  

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

„Já si osobně myslím, že prezident Miloš Zeman a premiér Andrej Babiš jsou ...“ V tu chvíli se Matěj Ruppert napil a zahuhňal cosi do skelničky, čímž Veselovského nadmíru pobavil. Když se moderátor zpěváka přímo zeptal, zda vnímá Andreje Babiše a Miloše Zemana jako parazity, host neodporoval.

V jednu chvíli parodoval Miloše Zemana. Parodoval ho tak zdařile, že Martina Veselovského přivedl k dalšímu výbuchu smíchu. O pár vteřin později zkusil imitovat ještě Václava Klause a Martin Veselovský se znovu dobře bavil.

S humorem také naznačil, že si občas „něco zobne“, přesněji řečeno, rád okusí dvanáctistupňové pivo. Jedním dechem však dodal, že se to nesmí přehánět.

Bez kapky alkoholu v krvi se zastal zpěváka známého pod přezdívkou Řezník, ale i Tomáše Ortela. „Byl bych dalek toho, abych je zakazoval nebo jakkoli omezoval,“ zdůraznil Ruppert s tím, že nevíme, kde to může skončit. Dnes zakážeme Ortela, zítra zakážeme zpěváky s dlouhými vlasy. „Kde to skončí?“ zvedl v otázce varovně prst Ruppert.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Primář, na kterého chtěli poslat policii: Chtít odškodnit kvůli covidu? Neuvěřitelné. Nemorální seniorské autobusy, zabijácké vouchery

19:52 Primář, na kterého chtěli poslat policii: Chtít odškodnit kvůli covidu? Neuvěřitelné. Nemorální seniorské autobusy, zabijácké vouchery

Na ústeckého primáře Pavla Dlouhého už bylo připraveno trestní oznámení za slova, že vypravit se v 8…