„Kvůli tomu, že nafilmoval ty dobytky, co prznili nezletilé dívky, má jít do kriminálu?!“ Okamura je ve varu

15. 7. 2019 22:01

Předseda hnutí SPD Tomio Okamura se na svém facebookovém účtu pozastavuje nad tím, že britský pravicový aktivista Tommy Robinson byl odsouzen na devět měsíců vězení za pohrdání soudem, když během jiného procesu nafilmoval muže obviněné ze sexuálního zneužívání mladých dívek a záběry zveřejnil na internetu. „Za odhalení imigrantských zvěrstev si Robinson zaslouží pochvalu a obdiv,“ rozčiluje se Okamura.

„Kvůli tomu, že nafilmoval ty dobytky, co prznili nezletilé dívky, má jít do kriminálu?!“ Okamura je ve varu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Rozhodnutí soudu v této věci považuje Okamura jedním slovem za zvrácené. „Za to, že natočil na video ty dobytky, co prznili nezletilé dívky, má jít do kriminálu, kde mu navíc hrozí, že ho zavraždí muslimové?“ nechápe předseda hnutí SPD a připomíná, že v anglickém městě Rotherham se v letech 1997 až 2013 stalo podle zjištění úřadů oběťmi sexuálního zneužívání více než 1 500 dětí. Většina pachatelů byla pákistánského původu. 

Násilníci prý některé děti polili benzínem a hrozili jim upálením, pokud nebudou poslušné. Hrozili jim také zbraněmi, nebo je nutili se dívat na nějaké zvlášť brutální znásilnění s pohrůžkou, že to stejné může postihnout i je, pokud o svém zneužívání někomu řeknou. „Sheffieldský korunní soud si vyslechl, že jedna dívka byla sexuálně zneužívána ‚nejméně 100 asijskými muži‘ (v Británii jsou Pákistánci označováni jako Asiaté), a to v době, kdy jí bylo šestnáct let. Pákistánci se zaměřovali na dívky ve věku mezi 13 a 16 lety,“ zmiňuje Okamura některé z mnoha tamních případů sexuálního násilí.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Britské úřady to podle Okamury mnoho let tutlaly, aby nebyly obviněny z rasismu. „Až tak daleko došla v Británii zhoubná sluníčkářská politická korektnost! Britský deník The Independent informoval o vyšetřování, které zjistilo, že britská vláda dostala informace o aktivitách muslimských pedofilních gangů v Rotherhamu již v roce 2002, ale nic s tím neudělala, zjevně ze strachu, že bude obviněna z rasismu,“ myslí si předseda.

Zmiňuje, že rozsáhlé šetření bylo zahájeno až o deset let později, poté, co informace deníku The Times o stupni sexuálního zneužívání v Británii vyvolala národní skandál. Sarah Champion, labouristická poslankyně parlamentu za Rotherham, prý uvedla, že je zřejmé, že ministerstvo vnitra vědělo o sexuálním zneužívání dětí v Rotherhamu již od roku 2002.

„Neobhajujeme vše, co Robinson v minulosti dělal, určitě to nebyl žádný svatoušek, ale za to, že se podílel na odhalení imigrantských zvěrstev, si jistě zaslouží pochvalu a obdiv – rozhodně ne sedět ve vězení, kde je ohrožen jeho život muslimskými vězni,“ podotýká Okamura a připomíná i nejasné okolnosti úmrtí jiného britského politického vězně, Kevina Crehana, odsouzeného za to, že hodil slaninový sendvič přes zeď mešity.

Když se na Západě postavíte proti imigrantským zvěrstvům, jste dehonestován a kriminalizován. Hnutí SPD udělá vše pro to, aby jako islamizovaná a sluníčkářským fanatismem rozvrácená západní Evropa nedopadla i naše vlast,“ slibuje na závěr svého komentáře předseda hnutí SPD.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: nab
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Manažer ČT přestal mít strach: Si ani neumíte představit, co se tady posledních 72 hodin děje. Ty porady, smlouvy, těch prachů pro paní **** a pana ****

4:44 Manažer ČT přestal mít strach: Si ani neumíte představit, co se tady posledních 72 hodin děje. Ty porady, smlouvy, těch prachů pro paní **** a pana ****

Pod podmínkou zachování anonymity měly ParlamentníListy.cz možnost hovořit se dvěma vysoce postavený…