Petr Hampl: Je to invaze. Chtějí nás zotročit. Česká kultura zmizí

10.07.2015 10:56

Podle sociologa Petra Hampla prosazují čeští politici – Bohuslav Sobotka, Andrej Babiš a Pavel Bělobrádek – agresi, kdy útočníci postupně zlikvidují nebo zotročí původní obyvatelstvo. Napsal to ve své poznámce na facebookovém profilu.

 Petr Hampl: Je to invaze. Chtějí nás zotročit. Česká kultura zmizí
Foto: Archiv PH
Popisek: Petr Hampl

Je obrovský rozdíl mezi zdravým míšením kultur a agresí. Podstatné je, že každý má svobodu vybrat si, co si z jiné kultury vezme a co už ne. A že obohacení nevede k likvidaci vlastní kultury a vlastního národa,“ napsal Hampl s tím, že dle něj výše zmínění politici se vydali cestou agrese. „Občanské svobody budou zlikvidovány. K míšení kultur nedojde, protože česká kultura zmizí. Tedy pokud zrádcovská vláda a jejich nohsledi nenarazí rychle na odpor,“ uvedl a dodal, že nejde o multikulti, ale o cestu k islámské monokulti.

Jeho druhý facebookový příspěvek se pak věnuje tomu, zda se vláda odhodlá k exemplárnímu soudnímu procesu s odpůrci. Ve svém textu naráží na předsedu hnutí Islám v ČR nechceme Martina Konvičku. „Můj odhad je, že nikoliv. Dokonce ani Sobotka není tak hloupý, aby si nedokázal spočítat, co by se zemí udělal mediálně sledovaný proces s Martinem Konvičkou obhajovaným Klárou Samkovou,“ uvedl.

Rozumbradové z kaváren ovšem nemají žádnou konkrétní odpovědnost a mají i mnohem méně soudnosti. Z médií proto budeme slyšet poměrně intenzivní volání po zásahu proti ‚xenofobům‘ a povzdechy nad takzvaně populistickou či nerozhodnou vládou,“ dodal.

Dvě poznámky Petra Hampla z jeho facebookového profilu:

Je obrovský rozdíl mezi zdravým míšením kultur a agresí.

To první patří ke každodennímu životu naprosté většiny lidí. Indická jídla, východoasijské bojové sporty, perské vzory na kobercích, africká hudba, jihoamerické tance.... To všechno dělá náš život pestřejším. Podstatné je, že každý má svobodu vybrat si, co si z jiné kultury vezme a co už ne. A že obohacení nevede k likvidaci vlastní kultury a vlastního národa.

To, co prosazují Bohouš - Babiš - Bělobrádek, není žádné míšení kultur. Je to obyčejná agrese, kdy útočníci postupně zlikvidují nebo zotročí původní obyvatelstvo. Občanské svobody budou zlikvidovány. K míšení kultur nedojde, protože česká kultura zmizí. Tedy pokud zrádcovská vláda a jejich nohsledi nenarazí rychle na odpor. S míšením kultur nemá taková invaze nic společného. Vlastně to ani není "multikulti", je to cesta k islámskému monokulti.

Pokud někdo nazývá invazi kulturním obohacením, je docela obyčejný lhář a podvodník.

---

Česká vláda se přestala obtěžovat hrou na demokracii a začíná vyhrožovat občanům. Co myslíte, odhodlá se k exemplárnímu soudnímu procesu s odpůrci? Můj odhad je, že nikoliv. Dokonce ani Sobotka není tak hloupý, aby si nedokázal spočítat, co by se zemí udělal mediálně sledovaný proces s Martinem Konvičkou obhajovaným Klárou Samkovou. Zvláště kdyby na vládní straně byla nějaká superhvězda typu Ivo Ištvana.

Rozumbradové z kaváren ovšem nemají žádnou konkrétní odpovědnost a mají i mnohem méně soudnosti (to je důsledkem toho, že se neustále navzájem kontrolují a kádrují, zda jsou všichni dost politicky korektní). Z médií proto budeme slyšet poměrně intenzivní volání po zásahu proti "xenofobům" a povzdechy nad takzvaně populistickou či nerozhodnou vládou.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šlachtu do voleb zmlátí. Přišlo to z nečekaného místa

14:54 Šlachtu do voleb zmlátí. Přišlo to z nečekaného místa

Známá advokátka a politická aktivistka Klára Samková sdílela své postřehy z předvolební kampaně. Bab…