„Práškovalo“ se nad Brnem covidem? Volný přišel s další šokující výpovědí

05.03.2021 15:48

Poslanec Lubomír Volný se opět úspěšně zviditelnil. Společnost DHL prý mohla, za pomoci letadla, roznášet covid. Nad Brnem! Padla slova o biologické zbrani a vyšly najevo další informace. Je to údajně vše trochu jinak.

„Práškovalo“ se nad Brnem covidem? Volný přišel s další šokující výpovědí
Foto: Repro TV Barrandov
Popisek: Poslanec JAP Lubomír Volný

„Letoun společnosti DHL údajně včera čtyřikrát elipsovitě obkroužil Brno, po níže uvedené dráze. Je zde někdo, kdo umí tuto informaci jednoznačně potvrdit nebo vyvrátit? To, že je covid uměle vytvořenou biologickou zbraní, to už víme od nositele Nobelovy ceny za izolaci viru HIV pana Luca Montagniera, a od nositelky ceny České mensy paní Pekové,“ uvedl poslanec Lubomír Volný na svém facebooku. Příspěvku přidal i „důkazní“ fotografie.

Poslanec pokračoval otázkou, zda náhodou někdo nerozšiřuje tuto biologickou zbraň po světě úmyslně. „V Brně je největší nárůst nakažených lidí s ‚britskou mutací‘ a nikdo neví, odkud to spadlo a kde se to vzalo. Děkuji za seriózní informace a příspěvky.“

Anketa

Má vláda Andreje Babiše dovládnout do voleb?

85%
15%
hlasovalo: 20005 lidí
Společnost DHL již uvedla, že k příspěvku poslance Volného vydá tiskovou zprávu. Mezitím na příspěvek zareagoval např. oficiální profil Řízení letového provozu ČR, dle kterého letadlo kroužilo nad Brnem kvůli mlze a přistání na tamějším letišti nakonec raději zrušilo.

Volný zaujal již svým nedávným příspěvkem, kdy napsal, že má informace o plánu na diskreditaci léku proti covidu Ivermektin, jehož součástí by měla být dokonce vražda několika pacientů. „Podle mých informaci se připravuje plán na diskreditaci Ivermektinu pomocí úmrtí (tedy vraždy) několika pacientů, kteří jej budou užívat,“ napsal poslanec, původně zvolený za SPD. Kvůli této informaci si Volného dokonce předvolala policie k podání vysvětlení.

Největší pozornosti se Volnému dostalo asi ve chvíli, kdy se v Poslanecké sněmovně popral s předsedajícím poslancem za ČSSD. Odtud pochází i jeho slavný a dodnes hojně používaný výraz „flákanec“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: AZy

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jste proti lidem. Podvolili jste se. Klaus sejmul Fialovu vládu

12:22 Jste proti lidem. Podvolili jste se. Klaus sejmul Fialovu vládu

U příležitosti oslav 103. výročí samostatného Československa promluvil bývalý prezident Václav Klaus…