„Ten zm*d černej,“ naštvala se u lékaře fanynka Ortelu. A nezůstalo to jen tak

01.08.2018 14:45

Fanoušci Ortelu jsou na facebooku pro smích. Jedna z fanynek této skupiny si totiž pustila na facebooku, jak se říká, pusu na špacír o své příhodě z ordinace. Příspěvek plný vulgarit už okomentovali Pavel Novotný, Barbora Koukalová, Dan Přibáň nebo Luděk Staněk.

„Ten zm*d černej,“ naštvala se u lékaře fanynka Ortelu. A nezůstalo to jen tak
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tričko skupiny Ortel

Zde je inkriminovaný příspěvek, který se však na stránkách uživatelky již zřejmě nenachází. „V pátek jsem byla na kontrole u mojí lékařky. Po dvou hodinách čekání se otevřely dveře ordinace a v nich se objevil arabáš (doktor!) a prý další... Stoupl mi tlak hodně vysoko! Jdu dál (měla jsem na sobě tílko ORTEL). Arabáš dřepěl u stolku a moje lékařka vedle na židli. Ten černej šmejd se mi ptá, jak se jmenuji... Tak jsem se otočila k lékařce a říkám, že budu mluvit pouze s ní, a že jsem v Česku. A ten zmrd černej se na mě podíval, na moje tílko ORTEL a vztekle povídá: ‚Teď už chápu,‘ a vystřelil od stolu vedle k sestře a prásknul dveřma. ... ani nevíte, jak jsem byla pyšná a hrdá na svoji vlast a na ORTEL.”

Uživatelka Martik Fortova se zřejmě řadí ke skalním fanynkám Ortelu, vzhledem k počtu fotek, které s Tomášem Ortelem má na svém profilu.