„To není normální člověk!“ Soukup vysílal o Fialovi z ODS. Dvě fotky

12.09.2019 9:44 | Zprávy
autor: tle

Ve středu od osmi hodin byl další z pravidelných pořadů Jaromíra Soukupa, „Týden s Jaromírem Soukupem“, kdy se v něm řešil hlavně Petr Fiala a došlo i na vtípky! Ale nejen Fiala, řešilo se i přechylování jmen, selfie politiků, státní zastupitelství nebo penzijní systém. A vy víte, jaký je rozdíl mezi českým a americkým důchodcem? Jaromír Soukup vás jistě pobaví.

„To není normální člověk!“ Soukup vysílal o Fialovi z ODS. Dvě fotky
Foto: Repro TV Barrandov
Popisek: Jaromír Soukup předvádí, jak se sají veřejné peníze

Ze začátku řešil Jaromír Soukup přechylování příjmení žen. „Někoho to třeba rozčiluje, že je Nováková, ale nedokázal jsem se do toho tématu položit, že bych se vcítil do osoby té rozčilované ženy. Mně to prostě přijde jako taková blbost. Na druhou stranu já miluji, když naše reprezentace řeší zásadní témata. Ty nejdůležitější témata jako doprava, důchody, zdravotnictví fungují jako na drátkách. Tam není co řešit, tak se budeme zabývat -ová, nebo -neová,“ začal pořad miliardář.

Následoval pokus o vtip. Ten zněl: „Copak synku?“ „Tati, já jsem ti chtěl říct, že se mi líbí Novák.“ „To je v pořádku synku, je to přirozený, trochu jsi mě překvapil, ale chci ti říct, že tě s maminkou máme rádi. Nám nevadí, že jsi gay, to je prostě vrozený a srdci neporučíš. Máš rád Nováka, no co, my tě s maminkou milujeme.“ „Tati, díky za ten proslov, ale Novák je ta zrzka z béčka.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Jak si někdo může koupit stát?

A myslíte, že tento stát patří Babišovi? Jinak článek se mi docela líbil, ale té poslední větě nerozumím. https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Martinek-Pirati-Kmotri-z-devadesatek-vypadaji-oproti-dnesku-jako-zabari-787399

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Profesor Budil: Střední vrstva jako rukojmí. Toto je špatně s naším systémem

19:02 Profesor Budil: Střední vrstva jako rukojmí. Toto je špatně s naším systémem

„Střední vrstvy se stávají rukojmími finančního systému skrze celoživotní dluhy za základní životní …